|

(عکس) سارینا فرهادی نیمه بی حجاب در فرش قرمز کن+بیوگرافی

سارینا فرهادی که جزو بازیگران قهرمان اصغر فرهادی است همراه پدرش در جشنواره فیلم کن حضور دارد

لینک کوتاه کپی شد

سارینا فرهادی متولد 15 شهریور 1377 دختر اصغر فرهادی کارگردان و نویسنده ایرانی است. سارینا فرهادی با بازی در فیلم «جدایی نادر از سیمین» به کارگردانی و نویسندگی پدرش در نقش "ترمه" دختر نادر (با بازی پیمان معادی) و سیمین (با بازی لیلا حاتمی) نیز شناخته شد. 

سارینا فرهادی در مصاحبه‌ای در رابطه با انتخاب شدنش برای حضور در این فیلم گفت: "اگر استعداد و توانایی برای بازیگری در من است آن هم به هر حال ارثی است که از این خانواده به من رسیده. با شناختی که از پدرم دارم، محال بود چنین نقش مهمی را اگر در من استعداد بازیگری نمی‌دید، به من می‌داد. می‌دانستم پدرم ترجیح می‌دهد این نقش را کسی بازی کند که ارتباط نزدیکی با او دارد، زیاد ببیندش و با او درباره فیلم و نقش صحبت کند. فکر می‌کنم به دلیل این‌که با روحیات من آشنا بود من را برای این نقش انتخاب کرد.

Photo

 

Untitled

 

سارینا فرهادی در جشنواره کن 2021

روز گذشته از «قهرمان» در جشنواره کن رونمایی شد که مورد استقبال منتقدان قرار گرفت. این فیلم علاوه بر امروز در سه نوبت دیگر نیز در جشنواره نمایش خواهد داشت.

در این فیلم امیر جدیدی، محسن تنابنده، فرشته صدرعرفایی، سارینا فرهادی و جمعی دیگر از بازیگران که اغلب آنان چهره‌های جدید هستند مقابل دوربین فرهادی رفته‌اند و هایده صفی‌یاری نیز تدوین فیلم را بر عهده دارد.

5583974

60ed99863f60f.image (1)

پس از فوتوکال، فرهادی و بازیگران برای پاسخ به سوالات خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی حاضر خواهند شد. 

این فیلم در راتن تومیتوز با پنج نقد میانگین امتیازات ۱۰۰ را دریافت کرده و در متاکریتیک با ۷ نقد میانگین امتیازات ۷۳ رو به‌دست آورد.

15188387

honarnews__1626258528_4

 

  • سمین ارسالی در

    انگار نه انگار ایشون یه ایرانی هستند و مسلمان آخه این چه تیپ و قیافه ایه ...آبروی ایرانو با این مدل لباس پوشیدن بردی..هنوز به جایی نرسیده اینقدر ولنگو وا شده بعضی ها چقدر بی ظرفیت هستند ناسلامتی یه بانوی ایرانی هستی کمی وقار و نجابت داشته باشی بد نیست.همون یه تیکه پارچه رو هم از رو سرت بر میداشتی سنگینی نکنه یه وقت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها