|

سامانه و پلتفرم همسریابی همدم چیست؟+ آدرس، دانلود و راهنمای ثبت نام

اپلکیشن «همدم» به عنوان اولین نرم‌افزار رسمی و دارای مجوز در امر همسریابی و مشاوره ازدواج است

لینک کوتاه کپی شد
1

مراسم رونمایی از اپلیکیشن «همدم» صبح امروز در موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی «تبیان» با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغاتی اسلامی رونمایی شد.

از اپلکیشن «همدم» به عنوان اولین نرم‌افزار رسمی و دارای مجوز در امر همسریابی و مشاوره ازدواج در موسسه فرهنگی رسانه‌ای تبیان رونمایی شد.

برای ورود به سامانه همسان گزینی همدم اینجا کلیک کنید

اپلیکیشن همسرگزینی همدم تبیان چطور کار می‌کند؟

همدم تنها برای افراد مجرد و در زمینه ازدواج دائم و تک‌همسری فعالیت می‌کند. با این پلتفرم، افراد در تمام کشور می‌توانند از همسان‌گزینی تبیان استفاده کنند و برای معرفی افراد، از هوش مصنوعی استفاده می‌شود.

راستی آزمایی و احراز هویت از ویژگی‌های همدم است تا عدم سو پیشینه و صحت مدارک تحصیلی کاربران تأیید شود.

کاربران پس از احراز هویت و شرکت در آزمون روانشناسی، با کمک معرف‌ها و گروه مشاوران همسان‌گزینی، گزینه‌های مناسب خود را جست‌وجو می‌کنند.

برای جلوگیری از سو استفاده از اطلاعات کاربران درخواست معرفی فرد به گزینه‌ی مدنظرش تنها از طریق معرف‌ها صورت می‌گیرد. پس از تأیید طرفین و مطابقت نتایج روان‌شناسی، خانواده کاربران با حضور مشاوران سامانه، به همدیگر معرفی می‌شوند.

همدم تا 4سال پس از ازدواج، زوجین را همراهی می‌کند و هر 6ماه یک‌بار توسط کارشناسان رصد و پایش می‌شوند.

تاکنون 75هزار ثبت‌نام در این سامانه صورت گرفته و 3هزار و 500 ازدواج با ۲۵ هزار معرفی انجام‌شده است.

تفاوت همدم با نمونه‌های خارجی نیز توجه به عواملی فرهنگی است که در دیگر کشورها موردتوجه قرار نمی‌گیرد مانند تفاوت سنی یا مسائل مذهبی.

ثبت‌نام در همدم هزینه‌ای ندارد اما کاربران برای خدمات ویژه سفارش جست‌وجوهای خاص و آزمون‌های روان‌شناسی هزینه‌ای حداقلی را می‌پردازند. این پلتفرم با کمک خانه نوآوری تبیان مراحل شتابدهی خود را سپری کرده و برای دوام و ارائه خدمات، مدل درآمدی مستقلی دارد.

 • لیلا ارسالی در

  با سلام. اینجانب به عنوان دکتری روانشناسی پیشنهاد میکنم ثبت نام را برای همه مجردان شاغل در سن ازدواج را اجباری کنید و ارایه تهسیلات را منوط به ثبت نام کنید تا هم افرادی دارای شغل و امکانات هستند ازدواج کنند و مشکلات بعدی کمتر باشد و هم فرزند آوری انجام گیرد. با همکاری بین بخشی ادرات این امر مهمی است که افرادی که حجب و حیا و یا فرهنگ غلط مانع ثبت نام میشود از بین برود.

 • ناشناس ارسالی در

  گزینه ازدواج دوم راهم برای مردان متاهل فعال کنید.

 • سمیه ارسالی در

  سلام بعد از تایید در خواست ورودی چقدر زمان میبرد که دوطرف به یکدیگر معرفی شوند؟

 • مهسا ارسالی در

  چرا نمیشه ثبت نام کرد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه