|

ادامه خاموشی‌ها

علت خاموشی‌های شرق تهران اعلام شد

از تمامی هموطنان ساکن در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ درخواست می شود، حداکثر صرفه جویی ممکن را در مصرف برق به عمل آورند.

لینک کوتاه کپی شد

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: با توجه به تداوم برخی محدودیت‌های فنی در شبکه توزیع برق مناطق شرقی پایتخت، از تمامی هموطنان ساکن پایتخت درخواست می‌شود حداکثر صرفه جویی را در مصرف برق به عمل آورند.

به گزارش شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ پیرو اطلاعیه های قبلی مبنی بر بروز برخی نواقص فنی در شبکه انتقال که منجر به بروز خاموشی هایی در مناطق شرق و شمال شرق پایتخت شده است از تمامی هموطنان ساکن در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ درخواست می شود به منظور همراهی با خادمان خود در حفظ پایداری شبکه و همچنین تامین برق سایر شهروندان ساکن در مناطق شرقی پایتخت، حداکثر صرفه جویی ممکن را در مصرف برق به عمل آورند.

به شما اطمینان می دهیم نیروهای عملیاتی شرکت برق منطقه ای تهران، بی وقفه در حال رفع مشکل هستند. متخصصان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز به صورت ۲۴ ساعته برای جلوگیری از بروز خاموشی و یا کاهش زمان خاموشی ها تلاش می کنند.

با استفاده از نقشه جغرافیایی از خاموشی های احتمالی شهر تهران مطلع شوید

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: مشترکان تهرانی می توانند با استفاده از نقشه جغرافیایی شهر تهران و تعیین محل قرارگیری اشتراک برق خود، از خاموشی های برنامه ریزی شده احتمالی به شکل روزانه، مطلع شوند.

به دنبال انتشار روزانه جدول خاموشی های احتمالی برق شهر تهران که به دلیل بروز برخی محدودیت های فنی ناشی از کاهش بارندگی ها و توان تولید نیروگاه های برق آبی و افزایش دمای هوا به وجود آمده است، این شرکت در راستای تسهیل اطلاع رسانی زمان بندی خاموشی های احتمالی پایتخت، لینک دسترسی به برنامه خاموشی بر اساس نقشه جغرافیایی را نیز در پایگاه اینترنتی www.tbtb.ir در دسترس مشترکان قرار داده است.

هموطنان ساکن پایتخت می توانند با مراجعه به آخرین اطلاعیه خاموشی منتشر شده در این پایگاه اینترنتی و با مراجعه به بخش "اطلاع از زمان بندی خاموشی های احتمالی برق شهر تهران بر اساس نقشه جغرافیایی" با حرکت نشانگر ماوس بر روی نقشه و تعیین محل منزل یا محل کار خود از برنامه های احتمالی خاموشی تعیین شده مطلع شوند.شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: با توجه به تداوم برخی محدودیت‌های فنی در شبکه توزیع برق مناطق شرقی پایتخت، از تمامی هموطنان ساکن پایتخت درخواست می شود حداکثر صرفه جویی را در مصرف برق به عمل آورند.

منبع: برترین‌ها

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه