|

سالار عقیلی به اسپانیا مهاجرت کرد؟

بهمن بابازاده از مهاجرت سالار عقیلی و محمد معتمدی خبر داد و نوشت این دو خواننده سال هاست در خارج از کشور زندگی می کنند

لینک کوتاه کپی شد

بهمن بابازاده خبرنگار فعال در حوزه موسیقی استوری منتشر کرد و در آن از مهاجرت سالار عقیلی خبر داد و نوشت: رکورداران خواندن برای ایران دیگر در کشورشان زندگی نمی کند. سالار عقیلی مدتهاست که با خانواده در اسپانیا اقامت دارد.

 

bahman_babazadeh_2614671730506792600_254123586

سلار عقیلی و همسرش پیانیست اش حریر شریعت زاده

در یکی از کنسرت‌های سالار عقیلی شرکت یا با دقت آن را تماشا کرده باشید، متوجه حضور یک پیانیست خانم در کنار او شده‌اید.

حریر شریعت‌زاده، همان پیانیست 43 ساله روی صحنه است که با پیانو از پنج‌سالگی دوست بوده و از قضا همسر سالار عقیلی است.

او نزد استادان بزرگی مانند جواد معروفی، ردیف‌های موسیقی ایرانی را آموخته و حال به عنوان یک نوازنده، جایگاه خود را روی صحنه تثبیت کرده است.

 همسر و همکار سالار عقیلی بودن باعث می‌شود او بهتر از هر کسی از ویژگی و روحیات شخصی این خواننده برایمان بگوید. حریر شریعت‌زاده   می‌گوید:«شاید باور نکنید اما خیلی‌ها فکر می‌کنند که من 24 ساعته در خانه پیانو می‌زنم و سالار نیز می‌خواند؛ اما این طور نیست. به هر حال زندگی خانوادگی ما هم مانند دیگران در جریان است. او به دلیل این‌که پدرش وکیل دادگستری بوده، آدم دقیقی است و این روی کارش و حتی زندگی خانوادگی‌اش تاثیر گذاشته است. خیلی عاشقانه ماهور را دوست دارد.

همسر بسیار خوبی است؛ ولی گرفتاری‌ها خیلی اجازه نمی‌دهد با فرزندش وقت زیادی را بگذراند. اغلب خیلی درگیر کارهای شخصی می‌شویم و شاید تا دیروقت در استودیو مشغول ضبط باشیم.» حریر شریعت‌زاده می‌گوید:«خیلی‌ها می‌گویند چرا فقط با آقای عقیلی همکاری می‌کنید و کار با خواننده‌های دیگر را تجربه نمی‌کنید. کار اولم با استاد شجریان، کار را برایم سخت کرده است، خیلی دوست دارم با دیگران کار کنم، اما همیشه با وسواس جلو می‌روم. از طرف دیگر آن‌قدر وقتم به خاطر همکاری با آقای عقیلی پر است که برای همکاری‌های دیگر وقتی نمی‌ماند. انسان هیچ‌وقت راضی نیست. من اگر به بالاترین جایگاه در موسیقی می‌رسیدم باز هم راضی نبودم و می‌خواستم به نقطه بالاتر برسم. »

همسر-سالار-عقیلی-1

سالار عقیلی و همسرش در کنار ماهور پسرشان

  • سیاوش ارسالی در

    وقتی از جانوری مث تتلو در ایران بخصوص از بعضی سیاسیون حمایت میشد،مسلمه جایگاهی برای بزرگان موسیقی اون هم آقای عقیلی ودیگر عزیزان نمی‌مونه.....فعلن دعوت کنید از تتلوی کفتار بیاند ایران بخونن ...سالار پیشکش

  • پویا سلامی ارسالی در

    دمشون گرم که رفتن. فقط باید فرار کرد از این جهنم

  • ناشناس ارسالی در

    دیگه داره خیلی هاازایران میره چرابایداین کاروبکنن حداقل توخاک خودمون بمیریم برای بقیه هم پشتوانه باشیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها