|

فال امروز پنج شنبه 17 تیر 1400

فال روزانه پنج شنبه 17 تیر ماه1400

لینک کوتاه کپی شد

فال روزانه بر اساس ستاره ماه تولد افراد پیش بینی می شود.فال روزانه صرفا جهت سرگرمی و تفریح می باشد،لطفا آن را جدی نگیرید.

فروردین

امروز قلب شما نشان راه شماست،برای خود زمان در نظر بگیرید و با درون خود ارتباط بر قرار کنید بهعمق وجودتان نگاه کنید.امروز احتمالا راهی برای مشکلات مالیتان پیدا کنید. با آنها روبرو شوید و از پس آن بر خواهید آمد تنها با بکارگیری دانش و خرد خودب راه حل خواهید رسید. بر روی اینکه احساساتتان چه میخواهند تمرکز کنید،نه اینکه مردم از شما چه میخواهند.

 

فروردین-Copy-Copy

اردیبهشت

امروز راه حل ها به سوی شما در جریانند و مشکلات وجود ندارند.خودتان را جمع و جور کنید و پش بروید.برای رسیدن به هدف گام هایتان را بلند تر بردارید،فقط اندیشیدن به هدف کافی نیست.زمانتان را نظم ببخشید تا هدفتان نزدیکتر شود.امروز حتما کسی در این راه کمکتان خواهد کرد.

 

اردیبهشت-Copy

خرداد

امروز فقط مشاهده گر باشید و از پر حرفی پرهیز کنید.با اینکه یک گفت و گو عالی روز شما را میسازد ولی سکوت برای شما بهتر است.کمتر ب پول فکر کنید،جریان مالی شما امروز در بهترین شکل خواهد بود.انرژی خود را کنترل کنید و به درونتان گوش کنید بگذارید امروز درونتان راه را ب شما نشان دهد.

 

خرداد-Copy

تیر

بلند شوید و برای خودتان یک لیست ضروری بنویسید.به افرادی ک میگویند این کار شما خودخواهی است توجه نکنید.مراقب باشید که شما جزیی از یک مشکل نیستید،بلکه شما قسمتی از راه حل خواهید بود.هدایتگر باشید نه قاضی.در ضمن این را بفهمید که حقیقت راه نمیشود تغییر داد.با پذیرفتن اتفاقات و نگاه کردن به آن ازدید مثبت امروز را خوشایند به اتمام برسانید.

 

تیر-Copy

مرداد

به افراد مهم زندگیتان بگویید چقدر برایتان با اهمیت هستند.مطمین باشید آنها لذت خواهند برد و انعکاس اآن در طول روز ب سوی شما باز خواهد گشت.شما نمیتوانید مشکل افراد را حل کنید ،تنها خود آن شخص میتواند به خودش کمک کند و مشکلش را حل کند.مسئولیت این کار را به خودشان بسپارید.از گذشته درس بگیرید و جزئیات آینده را بازنویسی کنید.

 

مرداد-Copy-Copy

شهریور

شما مشتاق هستید و پشتکار زیادی دارید،ممکن است پیشنهاد مسافرت داشته باشید.زمان مثبت بودن است و فعال تر شدن است.بیش از اندازه مادی گرا نباش و از شر چیزهایی ک آزارتان میدهد خلاص شوید.سرنوشت را بخ دست خودتان بگیرید تا به اهدافی که میخواهید برسید.

 

شهریور-Copy

مهر

امروز از دیگران رها شوید و رهایی خودتان را بسازید،اول دیگران را رها کنید.ریسک را کنار بگذارید و مراقب باشید تا خطر از شما دور شود.وقت خود را صرف کارهای درست و نتیجه دار کنید.

 

مهر-Copy

آبان

پول،عشق،انرژی امروز برای شما در بالاترین حد ممکن است.صبور بودن شما باعث اتفاقات مثبتی خواهد شد.امروز برای شما مه خورسید و فلک در کارند پس با آرامش و انرژی مثبت پیش بروید.به حسادت افراد توجه نکنید تا انرژی شما در بالاترین سطح خود بماند.

 

آبان-Copy

آذر

امروز شما بهتر است تمرکزتان روی بهتر فکر کردن باشد.احتمالا مجبور ب انتخاب بین دو چیز متفاوت باشید.دو چیز که برای شما اهمیت دارد و انتخاب برای شما سخت خواهد بود.اما با فکر کردن و مشورت حتما راه درست را انتخاب میکنید ب ندای درون خود گوش کنید.

 

 

آذر-Copy

دی

تعادل بر قرار است.اهداف بلند مدتان را دنبال کنید.زمان سرو سامان دادن به زندگیتان است پس بلند شوید و از گذشته عبور کنید.ممکن است یک سفر در پیش داشته باشید.خود را آماده این سفر کنید ک هدفهایتان را ب نتیجه خواهد رساند.

 

دی-Copy

بهمن

عشق و لبخندتان را نشان دهید زیرا همه چیز به هم مربوط است و لبخند شما به افراد مختلف راه های مختلفی رای برای شما باز خواهد کرد.نسبت به خود صادق باشید و کمک ب دیگران را امروز در لیست کارهایتان قرار دهید.اجازه ندهید ناملایمتی بیرون دنیای درونتان را سرنگون کند.

 

بهمن-Copy

اسفند

انرژی شما فقط چیزهایی ک به آن فکر میکنید برایتان به ارمغان می اورد پس ب چیز های بزرگتر و مثبت تر فکر کنید.آرزوی های شما درون خودتان است فقط کافی است خود را ب افکار مثبتتان بسپارید تا آن ها به راحتی براوورده شوند.با قلبتان آن را فرا بخوانید تا اتفاق بیوفتد.

 

اسفند-Copy

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها