|

ماجرای اسید پاشی در غرب تهران؛ پای یک زن در میان است؟

بعد از ظهر روز گذشته سه شنبه ۸ تیرماه در محدوده منطقه یوسف‌آباد قوام شهرستان ملارد، یک مورد حادثه اسیدپاشی رخ داد.

لینک کوتاه کپی شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از وقوع حادثه اسیدپاشی در «یوسف‌آباد» ملارد خبر داد و گفت: فرد خاطی نیز به زودی دستگیر خواهد شد.

سرهنگ مهدی سرپناه صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران از وقوع حادثه اسیدپاشی در یوسف‌آباد ملارد خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه اسید بر روی صورت خانم مورد نظر ریخته نشده و پرونده به منظور روشن‌شدن ابعاد دیگر و دستگیری فرد خاطی در دست بررسی است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در تشریح این حادثه گفت: بعد از ظهر روز گذشته سه شنبه ۸ تیرماه در محدوده منطقه یوسف‌آباد قوام شهرستان ملارد، یک مورد حادثه اسیدپاشی رخ داد.

وی افزود: در این موضوع، یک موتورسوار مقداری اسید را بر روی دستان خانمی ریخته و سپس متواری می‌شود که خوشبختانه اسید با صورت این خانم اصابتی نداشته است.

سرپناه با اشاره به انتقال حادثه‌دیده به مراکز درمانی بیان داشت: طی بررسی‌ها، با توجه به اعلام قبلی این خانم (حادثه‌دیده) مبنی بر اختلاف و تهدید از سوی خانمی دیگر طی روزهای گذشته، آن‌خانم در حال حاضر برای اخذ اظهارات در اختیار پلیس است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اظهار داشت: پرونده به منظور روشن‌شدن ابعاد دیگر و ارتباط خاطی با خانم تهدیدکننده در دست بررسی است و فرد خاطی نیز به زودی دستگیر خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها