|

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با کیت وردپرس

روش های زیادی برای راه اندازی یک سایت وجود دارد اما یکی از بهترین روش ها در ایران و خارج از ایران استفاده کردن از سیستمی به نام وردپرس است.

لینک کوتاه کپی شد

امروزه افراد زیادی بدون اینکه دانش کدنویسی داشته باشند از طریق سایتشون درآمدهای فوق العاده ای دارند. شما یا هرکس دیگری می تونید خودتون به راحتی بدون دانش خیلی زیاد سایت طراحی کنید و محصولات خودتون رو بفروشید اگر دوست دارید بدونید چطور میشه از طریق سایت کسب درآمد کرد حتما در ادامه این مقاله همراه ما باشد.

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

روش های زیادی برای راه اندازی یک سایت وجود دارد اما یکی از بهترین روش ها در ایران و خارج از ایران استفاده کردن از سیستمی به نام وردپرس است با استفاده از این سیستم شما می تونید بدون دانش کدنویسی سایت خودتون رو راه اندازی کنید و به تمام قسمت های سایتتون مدیریت داشته باشید اگر دوست دارید با این سیستم به صورت کامل و رایگان آشنا بشید کافیه برید داخل سایت آموزشی کیت وردپرس و آموزش ورردپرس که رایگان در این سایت منتشر شده است رو مشاهده کنید.

بهترین قالب برای راه اندازی سایت چیست؟

وردپرس قالب های زیادی دارد اما بعضی از قالب های وردپرس فروش زیادی داشته اند و این نوع قالب جزو بهترین قالب های فروشگاهی و چندمنظوره وردپرس محسوب می شوند اگر شما هم دوست دارید با این نوع قالب ها کار کنید می تونید از قالب وودمارت و قالب فلت سام استفاده کنید. قالب فلت سام یکی از بهترین قالب های فروشگاهی است که شما بدون نیاز به افزونه خاصی می تونید با صفحه ساز خود آن صفحات بسیار جذابی طراحی کنید اگر باور نمی کنید کافیه به دوره آموزش قالب فلت سام در سایت کیت وردپرس مراجعه کنید تا صفحات طراحی شده رو مشاهده کنید.

چگونه صفحات سایت رو بدون کدنویسی سفارش سازی کنیم؟

شما می تونید بعد از راه اندازی سایت خودتون تمام قسمت های آن رو سفارش سازی کنید برای این کار کافیه با ابزارهای مثل صفحه ساز المنتور آشنا باشید و نحوه کار کردن به صورت حرفه ای با آن رو بدونید اما اگر هیچ تخصصی در آن ندارید نگران نباشید چون قبلا اسحاق شفایی مدیر سایت کیت وردپرس یک دوره عالی به نام آموزش المنتور رو برای شما آماده سازی کرده است که می تونید از دوره آموزش المنتور به عنوان سکوی پرتاب خودتان استفاده کنید و سایت خودتان را مانند سایت کیت وردپرس یه یک سایت جذاب و کاربردی با گرافیک بسیار زیبا طراحی کنید.

آموزش طراحی سایت کیت وردپرس

 

روش های کسب درآمد از وبسایت چیست؟

ما از وبسایت به روش های مختلفی می تونیم درآمدزایی کنیم مثلا یکی از روش های بسیار پردرآمد از سایت تولید محتوای آموزشی است یعنی شما یک دوره آموزشی در حوزه کاری خودتان تولید می کنید و داخل سایتتون برای فروش قرار می دهید خب الان همه چیز آمادست تنها کاری که شما باید انجام بدید جذب مشتری برای اون محصول هست برای اینکه بتونید مشتری جذب کنید در ایران دو راه بسیار عالی و پردرآمد دارید روش اول استفاده از اینستاگرام است و روش دوم استفاده از خود گوگل، در این پس کاری به روش اول نداریم ولی بریم سراغ روش دوم

کسب درآمد از گوگل چطوریه؟

برای اینکه شما بتونید از گوگل درآمد کسب کنید باید یک سایت داشته باشید و روی سئو آن کار کنید سئو یعنی انجام دادن یکسری کارها برای نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل، شاید بپرسید مگه صفحه اول گوگل چه خبره باید بهتون بگم که صفحه اول گوگل بهشته یعنی اگر شما داخل یکسری کلمات هدفمند صفحه اول گوگل باشید می تونید محصولاتی که کاربران سرچ می کنند رو بفروشید و از این کار درآمد بسیار زیادی داشته باشید

روش کار دیجی کالا به همین صورت است سایت دیجی کالا از یکی از صفحات خود مثلا مثل خرید گوشی سامسونگ بیش از چندیدن میلیارد در ماه می فروشد و به اندازه کل پاساژهای پرفروش گوشی تهران درآمد دارد پس قدرت وبسایت و گوگل رو دست کم نگیرید چون به خودتون ظلم کردید. برای یادگیری سئو هم می تونید از دوره آموزش جامع سئو کیت وردپرس استفاده کنید.

اصلا چرا باید اینترنتی کار کنم ؟

هیچ اجباری در این کار نیست ولی اگر کسب وکار خودتون رو اینترنتی نکنید فرصت های بسیار زیادی رو برای پولسازی از دست می دهید اینترنت امروزه مخصوصا بعد از کرونا بهشت افراد شده اند که دوست داشتند از اینترنت درآمد به دست بیارند اگر شما هم دوست دارید می تونید از همین الان شروع کنید و به درآمدهای بالایی برسید برای آموزش های ارزشمند در این حوزه حتما از دوره های آموزشی سایت kitwp.com استفاده کنید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها