|

کدام معلمان مزایای رتبه بندی را دریافت می کنند؟

فرهنگیان مشمول طرح رتبه بندی معلمان مشخص شدند.

لینک کوتاه کپی شد

یک نماینده مجلس گفت: کمیسیون آموزش بر مبنای سند تحول بنادین و برنامه ششم توسعه موضوع بررسی لایحه رتبه بندی را آغاز و به دنبال اجرایی کردن این خواسته دیرینه فرهنگیان است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ اظهار کرد: بر همین اساس ما در کمیسیون تلفیق، پیش از تحویل لایحه رتبه بندی فرهنگیان به مجلس، بودجه اجرای آن را در لایحه ۱۴۰۰ پیش بینی کردیم و پس از آن کلیات آن را به صورت دو شوری در صحن علنی مجلس به تصویب رساندیم.

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: تلاش ما در اصلاح این شیوه‌نامه این است که تمامی معلمانی که شامل آموزگار، دبیر، هنرآموز، مربی امور تربیتی، مشاور واحد آموزشی، مراقب سلامت، مدیر و معاون شاغل در واحدهای آموزشی و تربیتی که صرفا در مشاغل مذکور در واحدهای آموزشی و تربیتی اشتغال به خدمت دارند، شامل رتبه بندی معلمان شوند.

 

 • محمد کاظم فلاح یخدانی ارسالی در

  باعرض سلام وادب واحترام وصلوات برمحمدوآل محمد(ص)
  ایثارگران رزمنده جانباز که درسال1399بازنشسته شده اندمشمول رتبه بندی معلمان قرار بگیرند.

  باتشکرفراوان

 • محمد کاظم فلاح یخدانی ارسالی در

  باعرض سلام وادب واحترام وصلوات برمحمدوآل محمد(ص)
  عزیزان بزرگواراحتراما"خواهشمندفرهنگیان ایثارگررزمنده جانبازکه درسال1399بازنشسته شدندمشمول طرح رتبه بندی معلمان قراربگیرند.
  ممنون ازلطفتان شرمنده محبت

 • محمدی ارسالی در


  با سلام
  چرا وقتی صحبت از اضافه حقوق میشه ادارات دیگه بدون سروصدا مبلغ زیادی بهشان بدون مشروط به انها اضافه ولی هروقت صحبت از معلم هست شش ماه تبلیغ صورت میگیره وان هم هزارویک شرط برای اجراش میگذارین

 • ناشناس ارسالی در

  سلام آیا معلمان دارای مدرک دیپلم وفوق دیپلم هم رتبه بندی می‌شوند یا خیر

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها