|

نتایج نهایی انتخابات شورای شهر تبریز خرداد 1400

فرماندار تبریز اظهار کرد: شمارش ۴ شعبه انتخابات شورای شهر تبریز باقی مانده است.

لینک کوتاه کپی شد

بهروز مهدوی در حاشیه ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو اشاره به مشکلات پیش‌آمده در زمینه برگزاری انتخابات الکترونیک شورای شهر در تبریز، اظهار داشت: مشکلات فنی یک موضوع سراسری بود که از مردم بابت این امر عذرخواهی می‌کنم. وی با بیان اینکه تأخیر رخ‌داده باعث شد برای ساعتی در روند انتخابات اختلال ایجاد شود، گفت: پس از طولانی شدن رفع مشکل، دستور اخذ دستی آرا را دادیم.

فرماندار تبریز، با اشاره به اینکه این مشکل فقط در تبریز رخ داد، ابراز داشت:  در شهرها و روستاهای دیگر شهرستان تبریز و استان آذربایجان شرقی چنین مشکلی رخ نداد و فرآیند رأی‌گیری بدون مشکل اجرا شد.

وی دلیل تأخیر نتایج آرا را زمان‌بر بودن شمارش دستی اعلام کرد و گفت: پس از اتمام و تجمیع آرا و درج در سامانه، نتایج مشخص و اعلام می‌شود.

مهدوی با اشاره به اینکه شمارش آرای 4 شعبه تبریز هنوز تمام نشده است، گفت: درصورتی که شمارش کلیه صندوق‌ها در سامانه بارگذاری شود، نتایج  اعلام می‌شود. وی با بیان اینکه بر اساس تأکید وزارت کشور، ابتدا نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری در کشور اعلام می‌شود، افزود: پس از اعلام و تکمیل آن، نتایج انتخابات شوراهای شهری و روستایی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

فرماندار تبریز تصریح کرد: در صورت تجمیع آرا، نتایج و صورت‌جلسات باید به تأیید هیئت اجرایی و هیئت نظارت، برسد و نتیجه اعلام خواهد شد.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها