|

استاندار البرز گفت:

نتایج انتخابات شوراها در البرز به زودی اعلام می‌شود

استاندار البرز گفت: نتایج انتخابات شورای شهر و روستا تا ساعتی دیگر اعلام می‌شود و نتایج انتخابات ریاست جمهوری نیز در حال جمع بندی نهایی است.

لینک کوتاه کپی شد

عزیزاله شهبازی صبح شنبه ۲۹ خرداد در با اشاره به حضور پرشور اقشار مختلف مردم در انتخابات روز جمعه (۲۸ خرداد) اظهار کرد: میزان مشارکت مردم در این انتخابات در مقایسه با انتخابات مجلس سال ۹۸ افزایش محسوس و معناداری داشت.

وی با بیان اینکه حضور جوانان در انتخابات روز قبل بسیار امیدوار کننده بود، ادامه داد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای از ساعات اولیه صبح آغاز و تا دو بامداد ادامه داشت.

این مسئول توضیح داد: خوشبختانه با برنامه ریزی صورت گرفته  تا ساعت دو بامداد رای همه مراجعه کنندگان اخذ شد و هیچ کس پشت درهای شعب اخذ رای نماند.

وی تاکید کرد: نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تا ساعتی دیگر اعلام می‌شود و نتایج انتخابات ریاست جمهوری نیز در حال جمع بندی نهایی است و به زودی روی سامانه ستاد انتخابات کشور قرار می‌گیرد.

استاندار البرز با اشاره به الکترونیکی برگزار شدن انتخابات ۱۴۰۰ گفت: این شکل از برگزاری نقش به سزایی در سرعت اخذ رای و شمارش آنها دارد و اگر قرار بود به شکل قدیم آراء به صورت دستی شمارش می‌شد، با توجه به تعداد بالای نامزدهای انتخاباتی در شوراهای شهر و روستا، اعلام نتایج یکی دو روزی طول می‌کشید.

شهبازی در پاسخ به اینکه آیا تخلفی از شعب اخذ رای گزارش شده، افزود: تا کنون تخلف معناداری که روند اخذ رای را متوقف کند و خللی در این فرایند ایجاد کند گزارش نشده است.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها