|

نتایج انتخابات شوراها امشب اعلام می شود؛ میزان مشارکت در استان ۴۴ درصد است

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: نتایج انتخابات شوراهای شهر و روستا در اصفهان و شاهین شهر و برخی از شهرستان های استان تا امشب اعلام شود.

لینک کوتاه کپی شد

حیدر قاسمی، امروز (شنبه_۲۹ خرداد) اظهار کرد: نتایج انتخابات ریاست جمهوری در سطح ملی اعلام خواهد شد و ستاد انتخابات مقرر شده نتایج تجمیع آرا را اعلام کند، اما با توجه به اینکه زمان برگزاری انتخابات در این دوره دو ساعت بیشتر بود طبیعتا شمارش آرا  هم دیرتر آغاز شده است.

وی افزود: هم اکنون وضعیت شمارش آرا در استان اصفهان در حال نهایی شدن است و تجمیع آرا انجام خواهد شد و تا اواسط وقت امروز وزارت کشور نتایج انتخابات ریاست جمهوری را اعلام خواهد کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، تصریح کرد: درباره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان اصفهان به این دلیل که تجمیع آرا باید انجام شود و البته انتخابات در اصفهان به شکل الکترونیک بوده است به همین دلیل زودتر از دوره های قبل نتایج آن اعلام می شود و به احتمال قوی نتایج انتخابات شوراها در اصفهان و شاهین شهر و برخی شهرستان ها تا امشب اعلام می شود. تا کنون تخلف خاصی هم گزارش نشده است. 

قاسمی در پاسخ درباره میزان مشارکت در استان اصفهان  گفت: در کل استان میزان مشارکت شهروندان در انتخابات ۴۴ درصد بوده است، اما هنوز آمار مشارکت در شهر اصفهان را نداریم.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها