|

عکس سردار آزمون و نامزدش آناهیتا بعد از بازی با بحرین!

سردار آزمون که با گلزنی در بازی حساس مقابل بحرین دوباره با هواداران تیم ملی آشتی کرده، عکس تازه‌ای از خود و نامزدش آناهیتا منتشر کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

سردار آزمون که این روزهای در اردوی تیم ملی در بحرین حضور دارد، در این عکس در کنار نامزدش آناهیتا قرار دارد و دختربچه خردسالی را در آغوش گرفته است. با توجه به حضور او در بحرین به نظر می‌رسد این عکس مربوط به روزهای اخیر نباشد.

sardarazmoun1-vaghtesobh

نامزدی سردار و آناهیتا

سال ۹۸ بود که آزمون در برنامه دورهمی اعلام کرد در شرف ازدواج است و مایل است هر چه زودتر با همسر آینده‌اش نامزد کند. آزمون توضیح بیشتری درباره‌ی ازدواج خود نداد اما در پاسخ به سؤال مهران مدیری درباره‌ی نحوه‌ی آشنایی‌اش با همسر آینده‌ی خود گفت آشنایی دورادوری با یکدیگر داشتند و در اولین ملاقات به همدیگر علاقمند شدند.

سال گذشته نیز آزمون در گفتگوی خود با یکی از خبرگزاری‌ها گفت به احتمال ۹۹ درصد به زودی ازدواج می‌کند، البته اگر خانواده‌ی عروس موافقت کنند.

 

او همچنین گفت مطمئن است با ازدواج و تشکیل خانواده می‌تواند بیشتر از این‌ها پیشرفت کند و اغلب بازیکنان بزرگ روسی هم سن و سال او فرزند هم دارند و از زندگی خود بسیار راضی هم هستند.

اما آن‌هایی که صفحه‌ی اینستاگرام سردار را دنبال می‌کنند می‌دانند که این بازیکن جوان مدت‌ها است گهگاه تصاویری از خود در کنار همسرش منتشر می‌کند و تصاویر زیادی هم از این زوج جوان در فضای مجازی منتشر شده است.

آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون متولد ۱۳۷۱ است و گفته می‌شود او و آزمون مدتی است با یکدیگر نامزد کرده اند.

از زندگی شخصی آناهیتا کریمی اطلاعاتی در دست نیست و از او تنها یک صفحه شخصی در اینستاگرام وجود دارد که در بخش بیوگرافی آن به نامزدی او با سردار آزمون اشاره شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها