|

جای نماینده کارگران در انتخابات میان دوره‌ای مجلس خالی است

دبیر اجرائی خانه کارگر شهرستان‌های ساوه و زرندیه گفت: جای نماینده‌ کارگران در انتخابات میان دوره‌ای مجلس خالی است.

لینک کوتاه کپی شد

داود میرزائی با بیان اینکه جای نماینده کارگران در انتخابات میان دوره‌ای مجلس خالی است اظهار کرد: جامعه‌ کارگری ۲۸ خردادماه جاری علاوه بر شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، در انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی تهران شرکت می‌کنند.

وی افزود: این قشر با رأی دادن به نماینده کارگران، برگ زرین دیگری را در تاریخ جامعه‌ کارگری رقم خواهند زد.

دبیر اجرائی خانه کارگر شهرستان‌های ساوه و زرندیه با اشاره به این‌که علیرضا محجوب؛ دبیر کل خانه کارگر برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس ثبت نام کرده است، بیان کرد: با توجه به فعالیت و عملکرد وی در حوزه روابط کار برای بهبود وضعیت نیروی کار و اجرای برنامه‌های آموزشی و نیز ارائه طرح و انجام امکانات رفاهی برای کارگران در سراسر کشور قابل تقدیر است.

میرزائی خاطرنشان کرد: عدم حضور دبیر کل خانه کارگر در مجلس شورای اسلامی بر پیکره جامعه‌ کارگری ضربه سنگینی وارد می‌کند و حضور وی در مجلس قوت قلبی برای این قشر و حفظ نیم‌بندهای جامعه‌ کارگری محسوب می‌شود.

وی گفت: ایجاد خانه‌های کارگر در ۶۰ شهر کشور، حمایت از جامعه‌ کارگری، حمایت از کارگران بیکار، برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی کوتاه‌مدت، پیگیری همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شوراهای اسلامی کار، افزایش ۳۹ و ۲۶ درصدی دستمزد به ترتیب برای کارگران و سایر سطوح از دیگر تلاش‌های وی است.

دبیر اجرائی خانه کارگر شهرستان‌های ساوه و زرندیه افزود: پیگیری تخصصی امور کارگران در مجلس با توجه به پیشینه و تجربه‌ دبیر کل خانه کارگر می‌تواند نقطه عطفی باشد.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها