|

پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد

پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.

لینک کوتاه کپی شد

مراسم رونمایی از پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با حضور سیروس صابری مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی، قائم‌مقام، معاونین و مدیران حراست استان‌ها به‌صورت مجازی برگزار شد.

صابری در این مراسم با قدردانی از دست‌اندرکاران راه‌اندازی پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی و با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی در دنیای امروز، گفت: برای افزایش آگاهی و مشارکت استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی در برنامه‌های مرکز حراست باید اطلاع‌رسانی را به شکل ویژه مورد توجه قرار داد. وی خاطرنشان کرد: برای افزایش اطلاع‌رسانی، به‌کارگیری فن‌آوری‌های اطلاعاتی و تکنولوژی‌های نوین ارتباطی ازجمله پورتال و سامانه‌ها امری اجتناب‌ناپذیر است.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی بر توجه و گسترش امر اطلاع‌رسانی تأکید کرد و افزود: اطلاع‌رسانی صحیح و به‌موقع نقش بسیار مهمی در فرهنگ‌سازی در بین کارکنان ایفا می‌کند. در ابتدای این مراسم محمدرضا فروتن مشاور و رئیس حوزه ریاست مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه توضیحاتی در خصوص اهداف راه‌اندازی پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت.

محسن ظهوری مسئول روابط عمومی مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی نیز در ادامه این مراسم به معرفی پورتال این مرکز پرداخت و گفت: در این پورتال امکاناتی همچون درج شکایات در قسمتی با عنوان «ستاد خبری» لحاظ شده است.

منبع: آنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها