|

(عکس) فیلم سینمایی همه فراهانی ها به جز گلشیفته!

بهزاد فراهانی بازیگر قدیمی و با سابقه ایران فیلمی جدید کارگردانی کرده که به جز گلشیفته همه اعضای خانواده حضور دارند.

لینک کوتاه کپی شد

گلشیفته فراهانی با انتشار عکس این فیلم نوشت: «پدرم فیلمش را کارگردانى میکند، مادرم، خواهرم و برادرم بازى میکنند، منِ منِ کله گُنده ! منِ منِ کله گُنده.»

او همچنین نوشت: «من هم آنجا هستم. در جان و دل. مادرم فهیمه رحیم نیا. اى جانِ جان.»

golshiftehfarahani-shayanews

هرآنچه درباره مهمانی از کارائیب فراهانی ها می دانیم

«مهمانی از کارائیب» اولین تجربه فراهانی در مقام کارگردانی است که قصه‌ای عاشقانه را روایت می‌کند. فراهانی فیلمنامه این اثر را بر اساس رمان «مهمانی از کارائیب – شبی با کاسترو» به قلم خودش نوشته و حمیدرضا قطبی نیز به عنوان مشاور کارگردان او را همراهی کرده است.

تاکنون رضا بابک، شقایق فراهانی و آذرخش فراهانی مقابل دوربین مرتضی پورصمدی رفته‌اند و بازیگران متعدد دیگری نیز در ادامه کار به جمع هنرمندان این اثر عاشقانه اضافه خواهند شد.

لوکیشن اصلی این فیلم در فضا و موقعیتی مملو از صمیمیت و مهربانی معماری ایرانی است و احساسی عاشقانه را در فضای دیداری ایجاد می‌کند.

شهرام متولی‌باشی مدیر صدابرداری، محسن صادقی‌نسب سرپرست گروه کارگردانی، مهدی سهرابی دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز، نوید فرح‌مرزی طراح چهره‌پردازی، مرجان گلزار طراح صحنه و لباس، جواد راهزانی مدیر تولید، رویا بابابیگی منشی صحنه، احسان میقانی مدیر تدارکات، حبیب مجیدی عکاس، مهدی گودرزی فیلمبردار پشت صحنه و مریم قربانی نیا مشاور رسانه‌ای این فیلم هستند.

در خلاصه داستان «مهمانی از کارائیب» آمده است: «خیاطی کارکشته عاشق بانویی شده که همسرش را اعدام کرده‌اند. خیاط به دلیل دلبستگی به رفاقت با دوستش، شجاعت بیان این عاشقانگی را ندارد و بانو نیز به دلیل وفاداری به شوی رفته‌اش دهان می‌بندد و دل را لجام می‌زند. این عشق پنهان داستان ناتمام بسیاری از مردان و زنان شرقى است؛ عشق‌هایى که سرانجامش را باید در فلسفه شرق جست...».

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها