|

رؤسای کمیسیون عمران و اجتماعی و آموزش انتخاب شدند

اعضای هیئت رئیسه کمیسیون عمران، اجتماعی و آموزش و تحقیقات مجلس برای اجلاسیه دوم انتخاب شدند.

لینک کوتاه کپی شد

جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه ۱۸ خردادماه) با دستور کار انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون برگزار شد. بر این اساس، علیرضا منادی سفیدان به عنوان رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم انتخاب شد. همچنین احمد نادری و سید محمد مولوی به عنوان نواب اول و دوم این کمیسیون در مجلس یازدهم انتخاب شدند.

رضا حاجی پور به عنوان سخنگوی این کمیسیون برگزیده شد. شیوا قاسمی پور و محمدرضا احمدی نیز به عنوان دبیران کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری انتخاب شدند.

**ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم شد

همچنین انتخابات هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه دوم دوره یازدهم مجلس برگزار و ترکیب اعضای هیات رئیسه کمیسیون مشخص شد. در جلسه امروز ولی اسماعیلی به عنوان رئیس، علی بابایی کارنامی نایب رئیس اول، سید کریم حسینی به عنوان نایب رئیس دوم برگزیده شدند.

**رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شد

براساس این گزارش، جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز با دستور کار انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون برگزار شد. بر این اساس، محمدرضا رضائی کوچی به عنوان رییس کمیسیون عمران مجلس یازدهم انتخاب شد. همچنین اسماعیل حسین زهی و صدیف بدری به عنوان نواب اول و دوم این کمیسیون در مجلس یازدهم انتخاب شدند.

احمد جباری و آرا شاوردیان نیز توانستند با کسب اکثریت آرا از اعضای کمیسیون عمران مجلس به عنوان دبیران اول و دوم این کمیسیون برای اجلاسیه دوم مجلس یازدهم انتخاب شدند همچنین عبدالجلال ایری به عنوان سخنگوی این کمیسیون انتخاب شد.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها