|

تعطیلی باشگاه ها به دلیل کرونا

نماینده فیروزآباد به وزیر ورزش گفت: با وجود کرونا 23600 باشگاه ورزشی تعطیل شده و 80 هزار شغل از بین رفته؛ چه تدبیری برای جبران این خسارت دا…

لینک کوتاه کپی شد

محمدمهدی فروردین نماینده مردم فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی در علنی امروز (سه شنبه، 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: خشکسالی در 50 سال اخیر بی سابقه بوده است. وی افزود: تولید، معیشت عشایر و کشاورزان که ارتباط مستقیم با بارندگی‌ها دارد زندگی شان را در حال نابودی قرار داده است. تامین علوفه برای دام‌های عشایر، تسهیلات قرض الحسنه، تمدید تسهیلات، طرح زنجیره گوشت قرمز از بانک کشاورزی بدون دریافت کارمزد را از شما خواستارم.

نماینده فیروزآباد در مجلس در تذکر به وزیر نیرو تصریح کرد: قطعی‌های مکرر برق باعث خسارات به لوازم برقی همشهریان شده است و متاسفانه کار کشاورزان و صنعتگران هم مختل شده است. آقای رئیس جمهور، وزیر نیرو این چه عدالتی است که باید تعرفه برق را در گرمای 50 درجه با نقاط سردسیری به طور مشابه پرداخت کنند. آیا این عدالت است ؟

فروردین در ادامه در تذکر به وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد: با وجود کرونا حدود 23 هزار و 600 باشگاه ورزشی تعطیل شده است و 80 هزار شغل از بین رفته است. چه تدبیری برای جبران این خسارت دارید.آقای وزیر انتظار می رود برای باشگاه داران جبران خسارت کنید.

منبع: یکتا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها