|

ممنوعیت تردد جاده‌ای امروز به پایان می‌رسد

پلیس راهور گفت: سفرهای هموطنان نسبت به مدت مشابه دو سال گذشته کاهش چشمگیری داشته و مردم نهایت همکاری را در مقابله با کرونا داشتند.

لینک کوتاه کپی شد

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ضمن قدردانی از هموطنان در رعایت قوانین مرتبط به محدودیت‌های ترافیکی بیان کرد: سال‌های گذشته در چنین ایامی بسیاری از جاده‌های کشور به ویژه جاده‌های منتهی به شهرهای شمالی و زیارتی قفل می‌شد و بسیاری از هموطنان در کنار جاده‌ها چادر می‌زدند اما امسال میزان سفرها بسیار کاهش داشته و محدودیت‌های اعمال شده مورد توجه قرار گرفته است. وی ادامه داد: البته عده‌ای نیز به رعایت این دستورالعمل‌ها بی‌توجه بودند که تخلفات آنها توسط دوربین‌های مکانیزه ثبت تخلفات به ثبت رسید.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور افزود:

برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت و ممنوعیت سفرهای بین استانی در همه گروه‌های رنگ‌بندی قرمز، نارنجی و زرد از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۲ خرداد آغاز و تا ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۷ خرداد (امروز) ادامه دارد. وی گفت: ممنوعیت خروج خودروها با پلاک بومی از شهرهای گروه قرمز و نارنجی و ورود خودروهای با پلاک غیربومی همچنان به این شهرها ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور توضیح داد: کنترل و ثبت تخلفات ترددهای غیرمجاز توسط دوربین‌های ثبت تخلف در شهرها و جاده‌ها و همچنین تیم‌های استقراری و گشتی پلیس راهور صورت می‌گیرد. 

منبع: همشهری

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها