|

عکس دنیا مدنی با لباس جذاب قرمز و گوشواره جذاب تر اش!

دنیا مدنی عکسی از خودش منتشر کرد که در این عکس بسیار جذاب است

لینک کوتاه کپی شد

دنیا مدنی بازیگر زیبا و پر استعداد ایرانی است. دنیا مدنی در حال حاضر 663.134 فالوور دارد و جزء بازیگران پر طرفدار کشورمان است. دنیا مدنی در صفحه رسمی اینستاگرامش عکس از خودش با لباس قرمز جذاب و گوشواره جذاب تر اش منتشر کرد و در کپشن این پست نوشت: 

عکس از ...

doniamadaniii_1622794770

بیوگرافی دنیا مدنی:

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

doniamadaniii_1609663546

«دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند. نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد. وی به دلیل عارضه تومور مغزی چندی پیش درگذشت.

doniamadaniii_1620904049

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی:
پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد. رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

doniamadaniii_1619948467

ازدواج دنیا مدنی: 
با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.

enter|شایا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه