|

ساعت پخش و بازپخش سریال زیر خاکی 2 پژمان جمشیدی

سریال زیرخاکی 2 با هنرنمایی پژمان جمشیدی و ژاله صامتی اط شبکه یک سیما پخش می شود.

لینک کوتاه کپی شد

سریال زیرخاکی ۲ طبق اعلام شبکه یک سیما هرشب ساعت ۲۲:۱۵ پخش خواهد شد. ساعت تکرار دقیقی برای این سریال اعلام نشده است، اما براساس جدول پخش شبکه یک در تاریخ ۸ خرداد تکرار این سریال ساعت ۱۰:۲۰ و ۱۵:۲۰ پخش خواهد شد که به احتمال زیاد ساعت تکرار این سریال در روز‌های بعد نیز همین ساعات خواهد بود.

ساعت پخش و ساعت تکرار فصل دوم سریال زیرخاکی از شبکه تماشا

مجموعه «زیرخاکی ۲» به طور همزمان و همراه با پخش این مجموعه از شبکه یک سیما، از شبکه تماشا هم پخش می‌شود.  

فصل دوم سریال طنز «زیرخاکی» از بامداد روز هشتم خرداد ماه ساعت ۲۴ از این شبکه پخش خواهد شد و در ساعات ۶ و ۱۲ هم بازپخش می‌شود.

تیزر سریال زیرخاکی 2

داستان بلندپروازی «فری خاکی»

در این سریال دیدیم که بلندپروازی‌های فریبرز باغبیشه (پژمان جمشیدی) یا همان «فری خاکی» و سودای یافتن گنج و یک‌شبه پولدارشدن، ماجراهای فراوانی را برای او رقم زد. این دردسرها گریبانگیر اطرافیان او از جمله همسر(ژاله صامتی) و تنها پسرش نیز شد. فریبرز که به شکلی ناخواسته درگیر مبارزات انقلابی و مواجهه با نیروهای ساواک شده بود، با پیروزی انقلاب هم نتوانست از وسوسه پیدا کردن گنج دست بکشد.

فصل اول «زیرخاکی» با تلاش ناکام او برای خروج از کشور همزمان با آغاز جنگ تحمیلی به پایان رسید. در فصل دوم هم مخاطبان این سریال شاهد فرجام دردسرهای فریبزر و خوش‌شانسی‌ها و ناکامی‌هایش خواهند بود.

ساعت پخش و تکرار سریال زیرخاکی 2

زیرخاکی 2 و شروعی که درخشان نبود

در «زیر خاکی۲»  علاوه بر بخش عمده بازیگران فصل اول نظیر پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، اصغر نقی‌زاده، امید روحانی و بازیگر خردسال رایان سرلک، شمار دیگری از هنرمندان توانمند سینما و تلویزیون نیز نقش‌آفرینی می‌کنند.

گیتی قاسمی، فروغ قُجابگلی، هومن برق نورد، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل‌آقا، ستاره پسیانی و نسرین نصرتی از جمله این بازیگران مطرح هستند که به این سریال طنز رنگ و بوی جدیدی بخشیده‌ و خبر از یک مجموعه تلویزیونی پربازیگر و با شخصیت‌های متنوع می‌دهد.

اگرچه پخش یک قسمت از سریال نمی‌تواند سنگ محک مناسبی برای نقد و تحلیل آن باشد، اما می‌توان گفت فصل دوم «زیرخاکی» شروع درخشانی نداشت. بخش عمده سریال، سکانس پلان‌های طولانی حضور فریبزر در مرز و فرار او از دست نیروهای متجاوز بعثی بود. ضمن این که سکانس‌های مواجهه و گفت‌وگوی او با شخصیت ستوان ارتش (هومن برق نورد) هم فاقد جذابیت و کشش لازم بود.

حضور اشتباهی فریبزر در نبرد میان نیروهای ارتش و  متجاوزان عراقی، تکراری بی رمقی از فیلم‌هایی همچون «لیلی با من است» و «ضدگلوله» بود که لبخندی بر لب نمی‌آورد. حتی در یک سکانس، فریبزر روی پیراهنش لکه خون سرباز زخمی را می‌بیند و به هوای این که زخمی شده است با ترس و آشفتگی دادو فریاد می‌کند. سکانسی که کپی‌برداری صریحی از فیلم «لیلی با من است» بود و البته از لحاظ شکل اجرا و ایجاز و اثرگذاری اصلاً به پای آن اثر ماندگار نمی‌رسد. حال باید منتظر ماند و دید که «زیرخاکی ۲» در قسمت‌های بعدی خود چه برگ‌های برنده‌ای را برای جذب مخاطب رو می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها