|

وزیر ورزش جای خود را به وزیر ارتباطات داد!

اگر تا دیروز «وزیر ورزش» باعث و بانی همه گرفتاری‌ها بود حالا او در آخرین روزهای دولت دوازدهم یک شریک هم پیدا کرد تا در این زمینه تنها نماند.

لینک کوتاه کپی شد

 به گزارش شایانیوز به نقل از اندیشه معاصر پایان دربی تهران مصادف بود با صدها اتفاق غیرقابل هضم؛ حوادثی حتی بدتر از آنچه در پایان مسابقه رخ داد. از مصاحبه‌های مختلف بگیرید تا حمله به وزاری گوناگون و سپس شکایت و شکایت کشی از همدیگر فقط بخشی از ماجراهای دربی محسوب می‌شوند؛ راهروهای کمیته انضباطی پس از دربی تهران، شباهتی آشکار به دادگستری پیدا کرد؛ تقریبا همه از هم شکایت کردند و با اینکه می‌دانند این غر و لندها در تغییر نتیجه دربی هیچ تاثیری ندارد اما ول کن شکایت‌ها نیستند؛ بلکه بتوانند حقانیت خود را ثابت کنند.

اگر تا دیروز «وزیر ورزش» باعث و بانی همه گرفتاری‌ها بود حالا او در آخرین روزهای دولت دوازدهم یک شریک هم پیدا کرد تا در این زمینه تنها نماند؛ همه توپ‌ها به سمت «وزیر ارتباطات» شلیک شد تا خیالمان راحت شود قرمز و آبی این جنگ‌های صلیبی تام و جری وار را تا ابد رها نمی‌کنند و می‌خواهند کام ما را با این فوتبال مرفه و فوق العاده ای که داریم شیرین تر کنند!

بگذریم و بگذاریم که هر دو تیم راه خودشان را بروند و بابت این همه افتخاری که رقم می‌زنند سرمان منت هم بگذارند. اصلا بگذارید مربی تیم بازنده که به هر دلیلی تیمش باخته در نقش قهرمان شکست ناپذیر ظاهر شود؛ بگذارید برنده‌ها عشق کنند و راه خودشان را بروند؛ آنچه باقی می‌ماند اما دور شدن افکار عمومی‌از فوتبالی است که دیگر این فوتبال را از نظر شخصیت و کلاس در سطح خود نمی‌دانند و هر چه بیشتر چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد، بیش از گذشته از همین فوتبال بی در و پیکر منزجر می‌شوند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه