|
لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان بود که بعد از مهاجرتش به ترکیه و کار هایی که کرده دیگر راه برگشتی ندارد. ریحانه پارسا امروز در صفحه رسمی اینستاگرامش استوری ای جنجالی گذاشت که این استوری به دلیل لخت بودن ریحانه پارسا در تخت خواب مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت. این اولین بازی نیست که ریحانه پارسا عکس های این چنینی از خودش منتشر می کند و فالوور جذب می کند.

در ادامه شما می توانید عکس سانسور شده ریحانه پارسا را در زیر متن مشاهده نمایید:

reyhaneparsaj_2545159658811013040_28705207213

ریحانه پارسا به تازگی عکسی عجیب در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد. تصویری نیمه برهنه با پوشش حداقلی اما چرا ریحانه این عکس های زشت و زننده را منتشر می کند؟

بعد از دستگیری میلاد حاتمی و به دنبال آن انتشار موزیک ویدیو هنجارشکنانه ساسی مانکن توجه ها از ریحانه پارسا و تیم قمار باز ساکن ترکیه دور شد و این جماعت برای اینکه از غافله عقب نمانند و دوباره در کانون توجه باشند دست به هر کاری می زنند و در این بین چه ابزاری بهتر از ریحانه پارسا بازیگری که آلت دست قماربازان شده و به تدریج بی حیا تر می شود.

reyhaneparsaj_1617616276

خبر مهم : (عکس) خالکوبی عجیب ریحانه پارسا بعد از عکس برهنه بالا تنه!

ریحانه هفته گذشته بود که از تجاوز به خودش در 16 سالگی گفت و نوشت: ۱۶سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد! از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد.در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!

reyhaneparsaj_1617616646

خبر مهم : ریحانه پارسا لخت شد و به سیم آخر زد + عکس

شاید برخی معتقد باشند که ریحانه پارسا شجاعت به خرج داده که این گونه از ماجرای شومی که بر او گذشت نوشت. اما شاید حال روز الان ریحانه پارسا هم با دورانی که مورد تعرض قرار گرفت چندان متفاوت نباشد. چرا که ریحانه بعد از شهرت و محبوبیتی که به دست آورد به ترکیه مهاجرت کرد و اندک زمانی نگذشته بود که تصاویری که از او در فضای مجازی منتشر می شد بیان گر آن بود که ریحانه پارسا در منجلاب فساد غرق شده است. ریحانه این روزها بی محبا سیگار می کشد و مخدر مصرف می کند و با تیم قمار پویان مختاری همکاری نزدیکی دارد تا جایی که ویدیوهایی زشت و زننده از ریحانه به همراه پویان مختاری در فضای مجازی منتشر شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها