|

دفاع تمام قد کیهان از صدا و سیما در ماجرای مرگ آزاده نامداری

مشکلات نامداری دقیقاً توسط کسانی به‌وجود آمد که امروز در مقام وکیل و دوستدار وی عرض‌اندام کرده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

روزنامه کیهان در مطلبی به دفاع از صدا و سیما در ماجرای مرگ آزاده نامداری ، مجری سابق پرداخت.

این روزنامه نوشت:

وقتی خبر درگذشت آزاده نامداری منتشر شد، برخی از افراد داخلی و خارجی و از جمله برخی بازیگران، رسانه ملی را مقصر مرگ مجری یادشده معرفی کردند و ادعا کردند از آنجا که رسانه ملی از اجرای نامداری جلوگیری کرده بود، زمینه مرگ وی فراهم شد!

این ادعا در حالی است که اولا؛ ماجرای اتمام اجرای نامداری در سیما، مربوط به پنج سال پیش است و طبیعتاً بعد از گذشت پنج سال از یک رخداد، ناگهان زمینه مرگ فردی فراهم نمی‌شود. دوم؛ مشکلات نامداری دقیقاً توسط کسانی به‌وجود آمد که امروز در مقام وکیل و دوستدار وی عرض‌اندام کرده‌اند. کسانی که فیلم وی در سوئیس را در رسانه‌های معاند منتشر کردند و او را هدف تمسخر و توهین قرار دادند. سوم؛ کسانی که امروز در مقام مدافعان نامداری قرار دارند باید بگویند طی پنج سال گذشته خود شما کجا بودید و چرا یادی از او نمی‌کردید و امروز به بهانه وی در حال اهانت و اتهام‌زنی به رسانه ملی برآمده‌اید؟

752110_175

روز هفتم فروردین ماه بود که خبر کشف پیکر بی جان آزاده نامداری در آپارتمان محل سکونتش در منطقه ی سعادت آباد تهران منتشر شد. با توجه به اینکه در کالبدشکافی اثری از ضرب و جرح مشاهده نشده بود، فرضیه ی قتل نامداری رد شد اما به دلیل وجود داروی ضد افسردگی قوی در آزمایش سم شناسی پزشکی قانونی، احتمال خودکشی وی مطرح شد. با این حال پزشکی قانونی تأکید کرد تا حصول نتایج نهایی آزمایشات طی روزهای آتی، امکان اظهار نظر قطعی درباره ی علت مرگ آزاده نامداری وجود ندارد.

انتشار تصاویر بدون حجاب آزاده نامداری در سال ۹۶ که او را در پارکی در سوئیس در حال خوردن یک نوشیدنی الکلی نشان می داد بازتاب گسترده ای داشت. او که همواره در برنامه های تلویزیونی و مصاحبه های خود از حجاب کامل به‌ خصوص چادر دفاع و برای آن تبلیغ کرده بود، پس از انتشار این تصاویر، در شبکه های اجتماعی از سوی عده ای به ریاکاری متهم شد. به گفته ی برخی، نامداری به دلیل این اتفاق متحمل فشار روانی زیادی شد و پیش دوستان خود نیز ابزار ناراحتی می‌ کرد. او در سال ۹۷ در مصاحبه ای اظهار کرد که اعتقاد دارد ممنوع‌ التصویر شده چون صدا و سیما به او پیشنهاد اجرا نداده‌ است اما گفت که زندگی دخترش برای او اولویت بیشتری نسبت به اجرا در تلویزیون دارد.

مرگ آزاده نامداری بحث های زیادی را در زمینه ی نقش مردم، رسانه‌ ها، صدا و سیما و سلبریتی ها، در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است.

عده‌ای معتقدند سلبریتی ها آن‌ زمان که باید تلاشی برای بازگشت آزاده نامداری و همراهی با او نکردند و حالا مدعی حمایت از او هستند و عده‌ ای دیگر نقش صدا و سیما در این فشار چندین ساله را پررنگ می‌ دانند و دایی نامداری نیز نقش ابررسانه‌ ها را.

  • ع . ق ارسالی در

    این فاجعه است که فردی همسرش دچار افسردگی شدید باشه و اون رو تو خانه تنها بذاره و بره برای ملاقات بیمار شهرستانی ، پس باید گفت مقصر اصلی در حادثه همسر خانم نامداری هستن و باید برای همیشه با عذاب وجدان زندگی بکنن، چون کودکی رو بی مادر ، مادری رو بی فرزند کرده ، اف به این زندگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها