|

رصد بازار

پایان کمبود مرغ با روش جدید

مشکل عرضه مرغ با عملیاتی شدن روش تامین قراردادی مرغ در کشور حل خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: مشکل عرضه مرغ با عملیاتی شدن روش تامین قراردادی مرغ در کشور حل خواهد شد. حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران اظهار کرد: ‌با عملیاتی شدن روش تأمین قراردادی مرغ در کشور و تحویل مرغ در ازای تأمین نهاده شرکت‌های زنجیره‌ای تولید و عرضه، مشکل عرضه مرغ برای همیشه حل خواهد شد. خوشبختانه این موضوع در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است و امیدواریم زودتر به نتیجه برسد.

وی تصریح کرد: آنچه امروز در تهران بازار مرغ را با مشکل مواجه کرده است برخورد متفاوت و سلیقه‌ای برخی استانها با نرخ و نحوه توزیع مرغ است که در جلسه دیروز ستاد تنظیم بازار کشور مقرر شد استانها از اعمال سیاست‌های منطقه‌ای بدون هماهنگی با تنظیم بازار کشور خودداری کنند.

معاون استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره تأمین برق شهرک صنعتی عباس آباد نیز گفت: با پیگیری‌های مستمر به عمل آمده در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مشکل تأمین برق شهرک صنعتی عباس آباد تا قبل از فصل تابستان و پیک مصرف امسال برطرف خواهد شد.

وی گفت: بر این اساس حداقل ۹۰ مگاوات برق به شبکه برق شهرک مذکور افزوده خواهد شد. موضوع تأمین برق و آب دو دغدغه اصلی صنعتگران شهرک صنعتی عباس آباد در سالیان گذشته بود که موضوع تأمین آب در سال گذشته برطرف شد و موضوع برق هم به زودی برطرف خواهد شد. این اقدامات مصداق بارز پشتیبانی از تولید است که نتیجه آن جهش تولید در امسال خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها