|

ماجرای تحریم فیلیمو و نماوا از سوی مردم چیست؟

حق اشتراک یک ماهه فیلیمو با جهش حدود ۴ برابری از ۲۵ هزار تومان به ۹۹ هزار تومان رسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

حق اشتراک یک ماهه فیلیمو با جهش حدود ۴ برابری از ۲۵ هزار تومان به ۹۹ هزار تومان رسیده است. در ابتدای شروع سال جدید مشترکان دو پلتفرم تماشای آنلاین فیلم و سریال (فیلیمو و نماوا) با خبری عجیب درباره افزایش هزینه اشتراک مواجه شدند. در همین رابطه شرکت فیلیمو حق   اشتراک یک ماهه خود را با جهش حدود ۴ برابری به ۹۹ هزار تومان و نماوا نیز حق اشتراک یک ماهه خود را با افزایش دو برابری به ۵۹۰۰۰ تومان رساند.

در همین راستا اشتراک ۳ ماهه فیلیمو به ۲۹۷ هزار تومان و اشتراک ۶ ماهه نیز به ۵۹۴ هزار تومان رسید. از طرفی پلتفرم نماوا نیز اشتراک ۳ ماهه خود را با مبلغ ۱۴۹ هزار تومان و اشتراک ۶ ماهه را با مبلغ ۲۵۹ هزار تومان در اختیار مشترکان قرار داد.

اشتراک-نماوا

اشتراک-فیلیمو

 این اتفاق اما به مذاق مشترکان آنها خوش نیامد. گرچه این شرکت‌ ها افزایش قابل توجه هزینه‌ های تولید را دلیل اصلی افزایش حق اشتراک عنوان کرده‌ اند اما بازخوردهای مردمی نسبت به این تصمیم، واکنش‌ های قهری بود. بسیاری از کاربران در صفحات اجتماعی ابراز کرده‌ اند که با تحریم این پلتفرم ها دیگر از آنها استفاده نخواهند کرد.

کامنت-فیلیمو۲

برخی از کاربران نیز با رفتار این دو پلتفرم را با وضعیت موجود در بازار خودرو مقایسه تولید کرده اند.

کامنت-فیلیمو۱

آنچه از شواهد پیداست، دلخوری کاربران از این تصمیم و به احتمال بسیار قوی ریزش شدید مخاطبان این پلتفرم ها است. حال باید دید این دو شرکت پخش آنلاین فیلم و سریال از مواضع خود عقب نشینی خواهند کرد یا همچنان حق اشتراک های خود را با قیمت های کنونی ارائه خواهند کرد؟

شما مخاطبان گسترش نیوز نیز نظرات خود را در خصوص افزایش هزینه اشتراک این دو پلتفرم پخش آنلاین فیلم و سریال با ما در میان بگذارید. اگر از مشترکین آنها هستید پس از گرانی حق اشتراک این پلتفرم ها همچنان از خدمات آنها استفاده خواهید کرد یا نه؟

منبع: گسترش نیوز

  • علی ارسالی در

    عقب نشینی می کنند؟
    مجبورند عقب نشینی کنند!
    البته اگر مردم تمدید نکنند، وقتی کاربراشون به ده درصد برسه، مجبور می شند حدود 70 80 درصد کاهش قیمت بدن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها