|

احسان دریادل جزو خوانندگان برتر موسیقی پاپ ایران + عکس های همسر

میخوایم بپردازیم به بیوگرافی کوتاه از احسان دریادل که با آهنگ جدیدش به اسم کوچمون بسیار در دل ها جای گرفت و بر س زبانها آمد.

لینک کوتاه کپی شد

اگر پیگیری موسیقی در ایران هستید شاید اسم خوانندگان نو ظهور برای گوش شما اشنا نباشه ولی کار های این خوانندگان بسیار قوی و دلنشین است که با یک بار گوش دادن علاقه پیدا میکنید تا یک پلی لیست از آهنگ های این خوانندگان داشته باشید .

ما برای شما مجموعه ای از آهنگ های این خوانندگان را در آرشیو موسیقی فارس ترانه داریم که امید واریم از شنیدن آنها لذت ببرید.

حالا میخوایم بپردازیم به بیوگرافی کوتاه از احسان دریادل که با آهنگ جدیدش به اسم کوچمون بسیار در دل ها جای گرفت و بر س زبانها آمد.

احسان دریادل خواننده دهه هفتادی است که در تهران متولد شد .

آقای دریادل شاعر ، آهنگساز ، نوازنده  میباشد . او تحصیلاتش در مقطع دانشگاه بود ، اما به آن جهت که او به موسیقی و خوانندگی علاقه بسیار زیادی داشت از دوران جوانی کم کم به عرصه موسیقی وارد شد . او حالا با جدیدترین آهنگش تحت عنوان " کوچمون " به محبوبیت رسید .

اکنون این خواننده در حال کار بر روی جدیدترین اثر خود بنام " آهنگ احسان دریادل دل کندم " میباشد که یک کار فوق العاده خاص و شنیدنی است .

در ادامه با این خواننده موسیقی پاپ کشورمون آشنا میشوید .

اما زندگی شخصی او :

او اصالتا نیز تهرانی است و از دوران نوجوانی به موسیقی و سبک خاص و ایده های جدید در موسیقی علاقه پیدا کرد .

اطلاعات بسیار زیادی در مورد خانواده این خواننده در دسترس نیست اما به گفته بعضی رسانه ها یک بردارد و خواهر دارد .

با اینکه از سن دقیق این خواننده برای شرکت در کلاس های موسیقی معلوم نیست ، اما با توجه به پخش اولین ترک موسیقایی این خواننده در سال 98 نشان میدهد که از سال 96 در این کلاس ها شرکت کرده .

همسر احسان دریادل :

این خواننده جوان کشورمون مجرد بوده و تا کنون ازدواجی نداشته و دلیل او برای این امر اینه که تازگی به شهرت در موسیقی دست پیدا کرده ترجیح می دهد تمام وقتش را روی کارش بگذارد .

اولین ترک موسیقی احسان دریادل با نام " ماهی " در اسفند 98 منتشر شد که تنظیم این قطعه و میکس و مسترینگ آن را مصطفی مومنی بر عهده داشت و چون زیاد به شهرت نرسیده بود و اولین کارش بود زیاد مورد استقبال کاربران و شنوندگان عرصه موسیقی قرار نگرفت.

شهرت احسان دریادل

بعد از آهنگ " ماهی " آهنگ های دردونه ، دنباله دار ، دل تلخی ، و جدیدترین اثر او که دلیل اصلی او در به شهرت رسیدن در موسیقی بود آهنگ " کوچمون "

که بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت حتی تا جایی این شهرت پیش رفت که کاربران برای میکس کلیپ های خود از این آهنگ استفاده میکردند .

ما در سایت دانلود آهنگ فارس ترانه که مرجع دانلود آهنگ جدید ایرانی است آرشیو این خواننده را داریم که شما میتوانید در گوگل سرچ کنید " فارس ترانه " و از قسمت منو جستجو سایت با سرچ کردن اسم این خواننده آهنگ های احسان دریادل را دانلود کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها