|

پوشش نامناسب ریحانه پارسا کنار مرد غریبه!

ریحانه پارسا از منتشر کرد عکس لختی اش تا هم خوابی با مرد غریبه

لینک کوتاه کپی شد
1

ریحانه پارسا عکس عجیبی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد که این عکس باعث شگفت زدگی کاربران فضای مجازی شد. ریحانه پارسا در این عکس کاملا لخت است و این کار زشت او باعث شرم ساری ایرانیان شد و دیگر این یازیگر تن فروش برای هیچ ایرانی ای ارزشی ندارد. در ادامه شما می توانید عکس سانسور  شده ریحانه پارسا را در زیر متن مشاهده نمایید:

2

خبر مهم : عکس سینه چاک ریحانه پارسا؛ ریحانه در منجلاب فساد و فحشا!

ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی منتشر کرد، ریحانه پارسا این بار به سیم آخر زد و عکسی از خود در آغوش مرد غریبه منتشر کرد و آبروی خود را برد. 

در ادامه شما می توانید عکس منتشر شده از ریحانه پارسا را در زیر متن مشاهده نمایید:

reyhaneparsaj_1616008922_1

خبر مهم : ریحانه پارسا بعد از تجاوز مست و سیگار گوشه لب!

شاید برخی معتقد باشند که ریحانه پارسا شجاعت به خرج داده که این گونه از ماجرای شومی که بر او گذشت نوشت. اما شاید حال روز الان ریحانه پارسا هم با دورانی که مورد تعرض قرار گرفت چندان متفاوت نباشد. چرا که ریحانه بعد از شهرت و محبوبیتی که به دست آورد به ترکیه مهاجرت کرد و اندک زمانی نگذشته بود که تصاویری که از او در فضای مجازی منتشر می شد بیان گر آن بود که ریحانه پارسا در منجلاب فساد غرق شده است. ریحانه این روزها بی محبا سیگار می کشد و مخدر مصرف می کند و با تیم قمار پویان مختاری همکاری نزدیکی دارد تا جایی که ویدیوهایی زشت و زننده از ریحانه به همراه پویان مختاری در فضای مجازی منتشر شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه