|

7 هزار فرصت شغلی برای مددجویان قزوینی در سال جاری

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: هفت هزار فرصت شغلی در سال جاری برای مددجویان قزوینی ایجاد شده است.

لینک کوتاه کپی شد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: هفت هزار فرصت شغلی در سال جاری برای مددجویان قزوینی ایجاد شده است.

سید مرتضی دهقانی روز سه شنبه اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) براساس مصوبه شورای برنامه ریزی استان موظف به ایجاد پنج هزار فرصت شغلی بود که خوشبختانه این عدد به هفت هزار نفر رسیده است.

وی افزود: این فرصت های شغلی با توجه به همکاری مناسب بانک های عامل و مدیران واحدهای صنعتی به وجود آمده و استان قزوین را تبدیل به استان نخست کشور در زمینه اشتغال زایی برای مددجویان کمیته امداد کرده است.

این مسوول گفت: امیدواریم با تامین اشتغال این مددجویان بتوانیم روز به روز تعداد نیازمندان ر استان قزوین را کاهش داده و سازوکاری فراهم کنیم تا تمامی مددجویان برای خود درآمد زایی داشته باشند.

حق گویان اضافه کرد: استان قزوین براساس دستورالعمل های کمیته امداد امام خمینی (ره) بر موضوع توانمندسازی تاکید ویژه ای دارد و تمامی تلاش خود را برای توانمندسازی و مهارت افزایی مددجویان تحت پوشش انجام می دهد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین اظهار داشت: خوشبختانه قزوین در زمنیه آموزش و دوره های مهارت افزایی هم عملکرد قابل قبولی داشته و این استان در زمینه آموزش هم رتبه نخست کشوری را کسب کرده است، موضوعی که باعث شده حتی از شهرک های صنعتی بیرون از استان قزوین هم برای جذب افراد آموزش دیده در کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اقدام کنند.

هم اکنون ۶۰ هزار مددجو از کمیته امداد استان قزوین خدمات دریافت می‌کنند.

منبع:ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها