|

ماجرای دست بوسی حداد عادل از فرح پهلوی و نقش همسر دکتر فاطمی

محمود احمدی نژاد مدعی شد غلامعلی حدادعادل پیش از انقلاب دست بوس فرح پهلوی بود.

لینک کوتاه کپی شد

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین کشور در یک گفتگوی ویدیویی گفت: چگونه می‌توان انتظار داشت با نقش آفرینی کسانی که قبل از انقلاب دست فرح پهلوی را می‌بوسیدند و سپس تغییر چهره داده و سوپر حزب اللهی شدند، اوضاع کشور درست شود، وضع مردم سامان پیدا کند و حرکت انقلاب در مسیر صحیح جلو برود؟

اشاره احمدی نژاد به غلامعلی حدادعادل است. البته احمدی نژاد برای تایید سخنان خود روایت بجث برانگیز از همسر دکتر فاطمی نقل کرد.

او گفت: این آقا (حدادعادل) یادش نرود که با همسر محترم شهید دکتر فاطمی ملاقات کرد و سعی در جلب نظر ایشان برای مخالفت با دولت دهم و همراهی با خودشان را داشت اما آن خانم مخالفت کرد و درخواست ایشان را نپذیرفت و وقتی که عکس دست ‌بوسی فرح را نشان داد، مامورین امنیتی شبانه به محل اقامت خانم فاطمی ریختند و کامپیوتر حاوی آن عکس را با خودشان بردند. بعداً هم او را هم دستگیر کردند و پس از 26 شبانه روز حبس، او را تحت الحفظ به پای هواپیما آوردند و از کشور اخراج کردند.

حدادعادل قبل از انقلاب چه می کرد؟

در کتاب حکمت و سیاست، خاطرات شفاهی دکتر حسین نصر به کوشش حسین دهباشی عکسی از جلسه مشترک دکتر آرش نراقی، سید حسین نصر (رئیس دفتر فرح پهلوی) و غلامعلی حداد عادل در کنار هم در «انجمن شاهنشاهی حکمت و فلسفه ایران» دیده می‌شوند. که این انجمن بعد از انقلاب با نام «انجمن حکمت و فلسفه ایران» فعالیت خود را ادامه داده است.

34504_291
 

 

  • ناشناس ارسالی در

    به به اقای حداد عادل این عکس شما طناب در گردن گذاشتید بنده خدا راست می گوید مدرک علیه بعضی دارد که حرف می زند بعضی هم سکوت کردند تا رسوا نکند انها را خیلی ها تغییر چهره دادن از جمله شما افسوس ما چه کسانی داریم که برای مملکت خط و نشان می کشند و انرا خدمت به مردم معرفی می کنند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها