|

دموی آهنگ جدید امیر تتلو و شرط عجیب تتلو برای انتشار آهنگ!

دموی آهنگ جدید و عاشقانه امیر تتلو که همکاری جدید او با امیر دیوا است منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد
1

امیر تتلو خواننده پرحاشیه رپ بخشی از ترانه عاشقانه من باهات قهرم را که قطعه متفاوت است و تتلو بعد ازسالها مجدداً در کنار امیر دیوا قرار گرفت را منتشر کرد و البته تتلو در استوری های اینستاگرامی به مخاطبانش گفت تا تعداد کامنت ها و فالوئرهایش زیاد نشود و پیش فروش آهنگ میخوام به 5 میلیارد نرسد از انتشار آهنگ جدید خبری نیست.

امیر تتلو یک صفحه جدید در اینستاگرام

اردیبهشت امسال بود که تتلو در اقدامی خلاف اخلاق و قانون در صفحه اینستاگرام خود برای دختران زیر سن قانونی و نوجوان، فراخوان غیر اخلاقی منتشر کرده بود.

پیشنهاد می شود: امیر تتلو از خانم وزیری رونمایی کرد ! ویدیو جنجالی

آزاده، همسر هیچ‌کس، خواننده رپ مشهور ایرانی، پیج اینستاگرامی تتلو را بابت تمایل نشان‌دادن به رابطه ‌جنسی با دختران زیر سن‌ قانونی، به اینستاگرام ریپورت کرده و کارزار ریپورت او را کلید زد و سرانجام اینستاگرام به دلیل فعالیت‌های غیراخلاقی صفحه این خواننده خارج نشین را مسدود کرده است. 

4430615

از آن زمان تاکنون امیر تتلو چند صفحه اینستاگرام برای خود ایجاد کرد صفحاتی که هرگز تعداد فالوئرهای آن به پیج قبلی که بیش از 4 میلیون دنبال کننده داشت نزدیک هم نشد. حالا امیر تتلو صفحه اینستاگرام جدیدی راه اندازی کرده و گویا قصد دارد در این پیج محصولاتی را برای فروش به طرفدارانش عرضه کند و برای شروع هم کتاب زندگی نامه خود را قرار است از طریق همین پیج به فروش برساند.

 

 

پیشنهاد می شود:(ویدیو) مراحل آماده شدن تتوهای کف دست امیر تتلو!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها