|

علی اصغر عنابستانی نماینده مجلسی که به سرباز سیلی زده کیست؟ + ویدیو

سیلی زدن نماینده مجلس به صورت سرباز راهور در تهران جنجالی شد.

لینک کوتاه کپی شد

شنیده‌ها حاکی است یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز گذشته به علت ممانعت سرباز راهور از ورود وی به خط ویژه اتوبوس، عصبانی شده و به صورت این سرباز سیلی زده است. این رسانه البته توضیحات بیشتری در این باره نداده است. فیلم توضیحات سرباز راهور در مورد سیلی زدن نماینده مجلس به سرباز راهور را در ادامه ببینید

پیشنهاد می شود: جریان عنابستانی مشکوک است


تمامی رویداد های مهم را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.

فیلمی در فضای مجازی در حال انتشار است که حاکی از سیلی زدن نماینده مجلس به سرباز راهوری است که مانع ورود وی به خط ویژه شده بود. گفته می شود نماینده مورد نظر علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار می باشد که این موضوع هنوز تایید یا تکذیب نشده است.

علی اصغر عنابستانی کیست؟

علی اصغر عنابستانی  متولد سال 1350 و در انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری مسئولیت ستاد مردمی احمدی نژاد در خراسان رضوی بود و با پیروزی محمود احمدی نژاد مدیرکل امور اجتماعی استان و سپس فرماندار سبزوار شد و در یازدهمینت دوره مجلس شورای اسلامی نماینده مردم سبزوار شد.

sabzevarnews_860علیاصغرعنابستانی

واکنش پلیس به ضرب و شتم مامور راهور توسط نماینده مجلس

سخنگو و معاون اجتماعی ناجا از ورود و دستور ویژه سردار اشتری برای پیگیری پرونده ضرب و شتم مامور وظیفه راهور توسط نماینده مجلس خبر داد.

پیشنهاد می شود: عنابستانی : در حال جمع و جور کردن کار هستیم

سردار مهدی حاجیان سخنگوی ناجا در واکنش به انتشار خبری مبنی بر سیلی یکی از نمایندگان مجلس به مامور وظیفه راهور در محدوده خط ویژه دروازه دولت پایتخت و بازتاب آن در فضای مجازی، اظهار کرد: سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی بلافاصله دستور ویژه‌ای برای حمایت از حقوق سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع از طریق معاونت حقوقی و بازرسی ناجا صادر کرد.

253446_968

وی با اشاره به اینکه صیانت از حقوق آحاد پرسنل ناجا از دستورات اکید فرمانده ناجا است، افزود: اعتقاد، باور و تاکید سردار اشتری همواره بر این است که سربازان وظیفه را نیز، چون فرزندان خود بدانیم و در صیانت از شخصیت، کرامت انسانی و حق و حقوقشان لحظه‌ای دریغ و درنگ نکنیم، ایشان بار‌ها به همه فرماندهان تاکید کرده اند که این جوانان، امانتی در دستان ما هستند بنابر این اجازه رانمی دهیم به ساحت مقدس سبزپوشان خدوم ناجا در هر جایگاه و مقامی توهین و تعدی شود.

سخنگوی ناجا تأکید کرد: در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، ناجا از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها