|

محسن منصوری رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی کیست؟

محسن منصوری که در دولت سیزدهم هم پست دارد رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

محسن منصوری، معاون اجرایی دولت سیزدهم، رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی شد و برای انجام فعالیت‌های انتخاباتی از دولت مرخصی گرفت. اما محسن منصوری کیست؟

بیوگرافی محسن منصوری

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزیاتو، محسن منصوری در خرداد ماه سال ۱۳۶۳ در ورامین متولد شده است. مقطع کارشناسی را در رشته مکانیک و گرایش ساخت و تولید در دانشگاه شهید رجایی تهران، و کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت آموزشی در دانشگاه تهران سپری کرده است.

محسن-منصوری-استاندار-جدید-تهران-در-کنار-فرزندش-min

فعالیت‌ها

او در دوره دانشجویی دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان بود، در ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش، و حوزه وزارتی آموزش و پرورش نیز فعالیت داشته است.

منصوری در فاصله سال های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۲ و در دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد به مدت ۴ سال فرماندار تهران بود، و یک بار به عنوان فرماندار نمونه برگزیده شد.

از دیگر سوابق او می توان به عضویت در شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، معاونت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مدیرعاملی و نائب رئیسی هیات مدیره بنیاد علوی اشاره کرد.

محسنمنصوری-768x432

محسن منصوری همچنین مدیرعامل و عضو موسس و هیات مدیره بنیاد کرامت آستان قدس رضوی بوده و به عنوان مشاور نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ورامین و مشاور استاندار تهران فعالیت داشته است.

منصوری و رئیسی

منصوری در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ معاون هماهنگ کننده ستاد انتخاباتی و نماینده رئیسی در ستاد انتخابات وزارت کشور بود که به پیروزی حسن روحانی انجامید.

ابراهیم-رئیسی-و-محسن-منصوری-min

همزمان با تشکیل دولت رئیسی، نام منصوری برای سمت‌های مختلفی از جمله وزارتخانه‌های ورزش و جوانان و همچنین میراث فرهنگی و گردشگری مطرح شده بود اما سرانجام در تاریخ ۱۸ مهر ماه سال ۱۴۰۰ به عنوان استاندار تهران منصوب شد.

1832994_281-768x512

معاونت اجرایی ریاست‌جمهوری

منصوری در ۱۰ آبان ۱۴۰۱ از سوی سید ابراهیم رئیسی به‌عنوان هفتمین معاون اجرایی رئیس‌جمهور و یازدهمین سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها