|

فوری؛ مدارس کدام شهرها یکشنبه ۲۸ آبان تعطیل است؟

دلیل این امر ناپایداری جوی و خیزش گرد و غباری است زیرا از ساعت چهار امروز صبح، ذرات معلق در شهر مشهد افزایش یافته است. بیشتر بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

با توجه به آلودگی شدید هوا در تهران و سایر کلانشهر ها و هشدار وقوع سیل در استان های شمالی احتمال می رود مدارس در روز یکشنبه 28 آبان ماه تعطیل اعلام شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شمانیوز، تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در هیچ استانی برای روز یکشنبه منتشر نشده است و باید منتظر تصمیم هیات دولت و اموزش و پرورش ماند.

ناپایداری جوی و خیزش گرد و غبار؛ دلیل آلودگی هوای امروز مشهد رضا اسماعیلی، رییس مرکز پایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شهرداری مشهد:

وضعیت کیفیت هوا طی ۲۴ ساعت گذشته در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و شاخص لحظه‌ای بیش از ۳۱۳ بوده که بیانگر وضعیت خطرناک است.

دلیل این امر ناپایداری جوی و خیزش گرد و غباری است زیرا از ساعت چهار امروز صبح، ذرات معلق در شهر مشهد افزایش یافته است.

زمانی که پدیده گردو غبار رخ می‌دهد، وضعیت آلایندگی در تمامی ایستگاه‌های سطح شهر یکسان می‌شود زیرا گرد و غبار پدیده‌ای فراگیر و بزرگ است.

درحال حاضر منشأ گرد و غبار مشخص نیست و نیازمند بررسی‌های بیشتر است، توصیه ما به شهروندان عادی و گروه‌های حساس این است که از فعالیت‌های طولانی در فضای باز اجتناب کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی