|

فوری؛ ۱۳۰۰ البرزی وام بازنشستگان را دریافت می‌کنند

استان البرز از شصت هزار نفر در دور گذشته هزار و سیصد سهمیه برای وام داشته است. گزارش کامل این خبر را می توانید در ادامه همین مطلب بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

احمدرضا پورتقی، رییس اداره ارتباطات مردمی اداره کل بیمه تأمین اجتماعی استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، در خصوص وام بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: امسال در استان البرز بیش از شصت هزار نفر ثبت نام کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، وی اشاره‌ای به شرایط پرداختی وام ۲۰ میلیون تومانی کرد و افزود: دارای سن ۵۰ تا ۷۸ سال، عدم استفاده از تسهیلات مشابه طی ۲ سال گذشته، دارا بودن ۲۰ سال سابقه بیمه پردازی و میزان مستمری دریافتی کم‌تر از ۱۵ میلیون تومان باشد.

پورتقی ادامه داد: درحال حاضر پرداخت وام به صورت متمرکز از طریق سازمان تامین اجتماعی انجام می‌شود.

وی بیان کرد: از ابتدای امسال جمعاً ۱۵۷هزهر فقره وام ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی سراسر کشور پرداخت شده است.

این مقام مسوُول گفت: در مرحله چهارم پرداخت تسهیلات قرض الحسنه مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی، ۴۰ هزار فقره وام ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان و مستمری‌بگیران پرداخت شد.

وی با بیان اینکه استان البرز از شصت هزار نفر در دور گذشته هزار و سیصد سهمیه داشته، بیان کرد: بیش از ۱۹۰ هزار مستمر‌بگیر در استان البرز است ولی سهمیه در کل سال به هفت هزار تا هم نمی‌رسد و ا خیلی شرایط سخت است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی