|

ماجرای حذف فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از سامانه چه بود؟

فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از روی کارتابل الکترونیک حذف شده است.

لینک کوتاه کپی شد
1

برخی از بازنشستگان تامین اجتماعی معتقدند که فیش حقوقی آن‌ها از روی کارتابل الکترونیک مشاهده احکام و فیش مستمری حذف شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از اندیشه معاصر؛ طی تماس تلفنی با مرکز ۱۴۲۰ سازمان تامین اجتماعی علت حذف احکام و فیش حقوقی از روی کارتابل الکترونیک پرسیده شده است، اما پاسخ روشنی  در ارتباط با حذف فیش‌های حقوقی دریافت نشده است.

فیش‌ های حقوق روز شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه صادر شده، ولی فیش‌های حقوق بازنشستگانی که واجد شرایط متناسب سازی هستند از روی کارتابل حذف شده تا متناسب سازی بر روی آن‌ها صورت بگیرد و مجدد طی امروز و فردا بر روی کارتابل بارگذاری می‌گردد.
عیدعلی کریمی، دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین در این رابطه می‌گوید: فیش‌های حقوقی اردیبهشت بازنشستگان کارگری شانزدهم اردیبهشت در سامانه قابل رویت بود اما بعد از ساعتی حذف شد؛ مشخص نیست چرا این فیش‌ها حذف شده است؛ امیدواریم تامین اجتماعی در این رابطه توضیح بدهد.

به گفته وی، در این فیش‌ها اشکالاتی در مورد باقیمانده متناسب‌سازی ۱۴۰۰ وجود داشت به گونه‌ای که برخی بازنشستگان از نحوه‌ی محاسبه انتقاد داشتند و خواستار توضیح مسئولان هستند.

کریمی تاکید می‌کند: باید از بیستم این ماه پرداخت‌ها آغاز شود و براساس قول مدیرعامل سازمان و وزیر کار، افزایش سال جدید و معوقات متناسب‌سازی در این ماه پرداخت شود؛ بنابراین انتظار داریم فیش‌ها قبل بیستم اردیبهشت رویت شود؛ ضمن اینکه در انتظار صدور احکام حقوقی جدید هستیم.

دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین گفت: بازنشستگان در تماس‌های مکرر می‌پرسند اشکالات چه بوده که منجر به حذف فیش‌ها شده و چه زمانی قرار است این اشکالات برطرف شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی