|

واژگونی اتوبوس در آزادراه زنجان – قزوین

تیم‌های عملیاتی اقدام به رهاسازی، انجام کمک‌های اولیه و انتقال مصدومان از اتوبوس مسافربری به اتوبوس‌آمبولانس و آمبولانس‌های اورژانس کردند.

لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: برخورد اتوبوس مسافربری با گاردریل در آزادراه زنجان – قزوین، ۲۹ مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، سیدقاسم موسوی ظهر امروز (۲۳ اسفندماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ساعت ۶ صبح امروز واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در لاین شمالی ۳۲ کیلومتری آزادراه زنجان به قزوین به ندای امداد جمعیت هلال‌احمر استان گزارش شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو تیم عملیاتی متشکل از پنج نفر از نجات‌گران از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای شمال‌غرب برای امدادرسانی اعزام شدند، تصریح کرد: تیم‌های عملیاتی اقدام به رهاسازی، انجام کمک‌های اولیه و انتقال مصدومان از اتوبوس مسافربری به اتوبوس‌آمبولانس و آمبولانس‌های اورژانس کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان با بیان اینکه ۲۹ مصدوم این سانحه رانندگی توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد، تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در برف و کولاک و حوادث و بلایا می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز، برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ ندای امدادو نجات تماس بگیرند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی