|

مسمومیت دانش‌آموزان دخترِ اینبار در آبیک

فرماندار آبیک از مسمومیت ۱۵ دانش آموز در یکی از مدارس شهرستان گفت: این دانش آموزان پس از حادثه به بیمارستان منتقل شدند و حالشان مساعد است.

لینک کوتاه کپی شد

فرماندار آبیک با اشاره به مسمومیت ۱۵ دانش آموز دختر یکی از مدارس شهرستان گفت: این دانش آموزان پس از حادثه به بیمارستان منتقل شدند و حال عمومی آنها مساعد است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، حامد فتوحی با اشاره به وقوع مسمومیت در یکی از مدارس شهرستان آبیک اظهار کرد: ساعت ۱۱:۱٠ دقیقه صبح امروز از یکی از مدارس شهر آبیک، گزارش مبنی بر مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان آن واصل شد.

وی افزود: پس از اعلام این گزارش تیم های بهداشت و اورژانس سریعاً در مدرسه حضور یافته و دانش آموزانی که دچار مسمومیت و علائم مسمومیت بودند را به بیمارستان منتقل کردند.

فرماندار شهرستان آبیک تصریح کرد: ۱۵ نفر از دانش آموزان مدرسه که بر اثر مسمومیت دچار مشکل شده بودند به سرپایی مداوا شدند و حالشان رو به بهبودی است و به مرور در حال ترخیص هستند و دو دانش آموز نیر به بیمارستانی در قزوین منتقل شدند.

فتوحی اضافه کرد: علت این حادثه از سوی مسئولان مربوطه اعم از امنیتی و قضایی و انتظامی در حال بررسی قرار دارد.

مرتضی محمدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک نیز که در بیمارستان شهدای آبیک حضور داشت به خبرنگار فارس گفت: موضوع این مسمومیت در دستگاه قضایی مجدانه در حال بررسی است و با خاطیان و افرادی که مرتکب این جرم شدند، برخورد قاطع صورت می گیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی