|

تازه ترین خبرهای رتبه بندی معلمان امروز یکشنبه 7 اسفند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش شهرستان ابهر روند فعالیت هیئت ممیزه رتبه‌بندی معلمان شهرستان و صدور احکام رتبه‌بندی را تشریح کرد.

لینک کوتاه کپی شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش شهرستان ابهر روند فعالیت هیئت ممیزه رتبه‌بندی معلمان شهرستان و صدور احکام رتبه‌بندی را تشریح کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از وقایع روز؛ ابراهیم دودانگه با اشاره به فعالیت هیئت ممیزه رتبه‌بندی معلمان در ابهر، اظهار کرد: هیئت ممیزه رتبه‌بندی با حضور ۱۱ عضو هیئت، از ۸ بهمن‌ماه به صورت صبح و بعدازظهر و در برخی موارد نیز تا پاسی از شب، فعالیت خود را آغاز کرده و حتی در روز‌های تعطیل نیز برای تسریع در امر رتبه‌بندی، کارشان را به صورت مستمر ادامه داده و در حال حاضر نیز بررسی رتبه‌های معلمان به تعداد پرونده‌هایی که در کارتابل اعضا بارگزاری و دریافت می‌شود، به صورت مداوم و روزانه بررسی می‌شود.

وی به صدور احکام رتبه‌بندی معلمان نیز اشاره کرد و افزود: صدور احکام رتبه‌بندی نیز از ۲۶ بهمن‌ماه آغاز شده است و همکاران امور اداری شهرستان پس از دریافت لیست ارسالی از اداره‌کل نسبت به صدور احکام رتبه‌بندی اقدام می‌کنند و تاکنون نیز احکام ۱۱۵ نفر از همکاران بازنشسته و ۷۶۱ نفر از همکاران شاغل صادر شده است.

این مسئول در پاسخ به برخی ابهامات و نگرانی‌های معلمان در مورد احکامی که در روز‌های گذشته در سامانه مشاهده کرده‌اند، افزود: با توجه به اینکه تاریخ اجرای رتبه‌بندی معلمان از ۳۱ شهریورماه آغاز شد لذا برخی احکام نیاز به اصلاح دارد و مغایرت احتمالی نیز به این علت است که پس از انجام اصلاح در احکام، حکم جدید که آخرین حکم کارگزینی و بر اساس رتبه اکتسابی خواهد بود در my medu.ir مشاهده خواهد شد.

دودانگه عنوان کرد: با توجه به تراکم کاری و لزوم تسریع توام با دقت در صدور احکام رتبه‌بندی و انجام سایر امور مربوط به آن از مراجعه حضوری به واحد امور اداری خودداری کنند و در ضمن از افرادی که طبق قانون مشمول رتبه‌بندی معلمان هستند و تاکنون موفق به بارگذاری مستندات سامانه RTB نشده‌اند، درخواست می‌شود در اسرع وقت نسبت به بارگذاری مستندات خود اقدام کنند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش شهرستان ابهر خاطرنشان کرد: با اتمام فرایند صدور احکام شاهد افزایش کیفیت آموزشی و رضایت‌مندی معلمان باشیم و با توجه به اینکه رتبه اکتسابی معلمان در سامانه my medu.ir قابل رویت خواهد بود معلمان می‌توانند در صورت اعتراض به رتبه اکتسابی، طی ده روز نسبت به درج اعتراض خود در سامانه اقدام کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی