|

جزئیات افزایش ساعات کاری مترو تهران در روزهای پایانی سال

بنابر اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل متروی تهران و حومه، از روز چهارشنبه اعزام آخرین قطار از ایستگاه‌های مبدأ ساعت ۲۳ خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، زمان اعزام آخرین قطار مترو از ایستگاه‌های مبدأ و از روز چهارشنبه (۱۸ اسفند ماه) را ساعت ۲۳ اعلام کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا، بنابر اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، از روز چهارشنبه (۱۸ اسفند ماه)، اعزام آخرین قطار از ایستگاه‌های مبدأ ساعت ۲۳ خواهد بود.

افزایش ساعت خدمات‌رسانی متروی تهران تنها در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت انجام می‌شود و خط تهران کرج، هشتگرد و فرودگاه امام خمینی (ره) تغییری نخواهد داشت.

همچنین این تغییرات مختص ایام پایانی سال است و با توجه‌ به کاهش تعداد مسافران در تعطیلات نوروزی، برنامه حرکت قطارها در این ایام با توجه‌ به حجم تقاضا بهینه‌سازی شده و همچنین از ۱۴ فروردین به حالت قبلی باز خواهد گشت.

پیش از این مهدی شایسته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در گفت‌وگو با ایسنا از افزایش ساعت کاری مترو در روزهای پایانی سال تا ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه خبر داده بود که مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در این  اصلاحیه‌، اعزام آخرین قطار از ایستگاه‌های مبدأ را ساعت ۲۳ اعلام کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی