|

خرید اقساطی انواع خورو‌های ایرانی، تحویل فوری !

در خرید اقساطی خودرو‌های ایرانی محدودیتی وجود دارد و تقریباً تمام خودور‌های معمولی تا لوکس در شرکت‌‎‌های فروش اقساطی موجود می‌‎باشند.

لینک کوتاه کپی شد

در طی سال‎‌های گذشته به دنبال افزایش چند برابری قیمت‌‎ خودرو‌ها، بسیاری از مردم از عهده‎‌ی خرید خودرو‌های مورد علاقه‌‎ی خود برنیامده و به ناچار به سراغ خودرو‌هایی با قیمت ارزان‌‎تر می‌‎روند. این درحالی است که شرکت‌‎‌های متعددی توانستند با انجام فعالیت گسترده در این زمینه و ایجاد شرایط خرید اقساطی خودرو امکان تهیه خودروی دلخواه را برای کلیه‎‌ی افراد فراهم آورند. بنابراین افرادی که به دنبال خودرو‌های لوکس ایرانی چون‌ هایما اس ۷ و یا‌ هایما اس ۵ و همچنین جک اس ۵ و دیگر خودرو‌های مورد علاقه‎‌ی خود هستند می‌توانند با استفاده از خدمات چنین شرکت‎‌هایی با قوانین آسان‌‎تر به خرید اقساطی خودرو مدنظر خود پرداخته و ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی آن را تحویل بگیرند.

image_1641128885

مزایای خرید اقساطی خودرو‌های لوکس ایرانی

همانطور که می‌دانید خودور‌های لوکس ایرانی در برابر کیفیت و دوامی که از خود نشان می‌‎دهند به نسبت سایر خودرو‌های رده پایین‌‎تر گرانقیمت‎‌تر بوده و خرید نقد این محصولات به طور معمول از عهده‌ی هر فردی بر نمی‌‎آید. خرید اقساطی خودرو از شرکت‌‎‌های فعال در این زمینه کمک می‌کند تا بدون تحمل فشار وام‎‌های متعدد و کلان تنها با پذیرش شرایط اقساطی و مسئول بودن در برابر پرداخت اقساط با سهولت بیشتری به این خودرو‌‎‌ها دسترسی پیدا نمود.

  • دریافت سریع‌‎تر خودرو به نسبت فروش اقساطی کارخانه‎‌جات

بسیاری از افراد سالانه در فروش ویژه‌‎ی کارخانه‌‎جات خودرو‌سازی به‌ امید اقساطی بودن و ارزان قیمت‌‎تر بودن خودرو‌ها ثبت نام کرده و مدت زمان زیادی را به انتظار انجام قرعه کشی و دریافت خودروی خود می‌‎نشینند. این درحالی است که با استفاده از خدمات خرید اقساطی خودرو در شرکت‌‎‌های پیشرو در این زمینه می‌توان مدت زمان تحویل خودرو را بسیار کوتاه کرده و با سرعت بالاتری به خودروی خریداری شده‎‌ی خود دست یافت.

  • عدم تغییر مبالغ اقساط به دنبال نوسانات بازار

یکی از موضوعاتی که در خرید اقساطی خودرو معمولاً برای افراد، تردیدزا خواهد بود درباره ارتباط مبالغ این اقساط با نوسانات بازار خودرو می‌‎باشد. در خصوص این موضوع باید عرض شود که مبالغ اقساط تا پایان پرداخت آخرین قسط ثابت باقی مانده و فرد نگرانی از بابت تغییر قیمت اقساط نخواهد داشت که این خود مزیت بزرگی است که همواره در شرکت‎‌های ارائه‌دهنده‎‌ی خدمات خرید اقساطی با آن روبرو هستیم. بنابراین فرقی نمی‌کند که در طول پرداخت اقساط، خودروی خریداری شده، ارزان و یا گران شود در هر صورت فرد موظف به پرداخت مبلغ معینی خواهد بود که این امر به برنامه‌ریزی بیشتر وی در زندگی و آسودگی خاطر او کمک مؤثری خواهد نمود.

  • امکان سرمایه‌گذاری با بخشی از پس انداز خود

همواره افراد متعددی در جامعه پس از سال‎‌ها کار و فعالیت مبالغ مشخصی را برای تأمین رفاه خود پس‌انداز می‌کنند که متأسفانه گاهی به دنبال خرید نقدی خودرو مجبور به صرف کلیه‌‎ی مبالغ پس‌انداز خود خواهند بود. در خرید اقساطی خودرو از آنجایی که نیازی به پرداخت کل مبلغ خودرو در یک زمان نیست می‌توان بخشی از این پس‎‌انداز را در امور دیگری سرمایه‌گذاری کرده و از طریق آن به افزایش درآمد خود پرداخت. در حقیقت از این طریق می‌توان به گونه‎‌ی هوشمندانه‌‎تر عمل کرده و مسیر پیشرفت مالی خود را هموار ساخت.

image_1641129219

کدام خودرو‌های ایرانی را می‌توان به صورت اقساط تهیه کرد؟

در خرید اقساطی خودرو‌های ایرانی محدودیتی وجود نداشته و تقریباً تمامی خودور‌های معمولی تا لوکس کارخانه‌‎جات متفاوت در شرکت‌‎‌های فروش اقساطی خودرو‌ها موجود می‌‎باشند. بنابراین این خود متقاضیان هستند که با توجه به تحقیقاتی که در زمینه‎‌ی مشخصات خودرو‌های مختلف انجام داده‌‎اند و یا براساس بودجه‌‎ای که برای این امر در نظر گرفته‌‎اند می‌‎بایست به سراغ خودروی مدنظر خود بروند. اما به طورکلی برخی از خودرو‌های لوکسی که در این شرکت‎‌ها از طرفداران زیادی بهره‌‎مندند شامل موارد زیر می‌‎‌باشد.

  • خودروی‌ هایما اس 7

خرید اقساطی‌هایما اس 7 یکی از خدمات مورد علاقه‌‎ی بسیاری از متقاضیان خرید خودرو است؛ چراکه این خودروی لوکس ایرانی که محصول تولیدی کارخانه و برند ایران خودرو و شرکت چینی‌ هایما است، با بهرهمندی از طراحی بسیار زیبا و برخورداری از تجهیزات به روز دنیا نظیر کیسه‌‎‌های هوا برای سرنشینان جلو، صندلی‎‌های برقی برای سرنشینان جلو، دوربین ۳۶۰ درجه، ترمز ضدقفل ABS، سیستم هوای اتوماتیک و سان روف برقی می‌تواند همزمان زیبایی، راحتی و امنیت را برای علاقه‎‌مندان به خودرو‌های لوکس ایرانی فراهم آورد. این خودروی لوکس هم اکنون در برخی از شرکت‌‎‌های ارائه دهنده‌‎ی خدمات خرید اقساطی خودرو موجود بوده و با شرایطی متفاوت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

  • خودروی‌ هایما اس 5

خودروی‌هایما اس 5 نیز از دیگر محصولات پرطرفدار‌ هایما در بین ایرانیان بوده که می‌توان آن را یک کراس اوور جذاب در نظر گرفت. خودروی اس 5‌ هایما، از لحاظ طراحی و ظاهری به محصولات هیوندا شباهت داشته و در دسته‌‎ی خودرو‌های شاسی بلند قرار می‌گیرد. با خرید این خودرو نیز امکانات متنوعی چون: تهویه مطبوع اتوماتیک، کلید‌های کنترلی روی فرمان، شیشه بالابر برقی در عقب و جلو، صفحه نمایش لمسی و مه شکن عقب و... در اختیار صاحبان خودرو قرار می‌گیرد. بهره‎‌مندی از امکانات متعدد، طراحی جذاب‌‎ و قرار گرفتن در دسته‌ی خودور‌های لوکس ایرانی و دیگر مزایای این خودرو سبب شده تا با قیمت بالایی در بازار داخلی به فروش برسد که این قیمت عملاً اجازه خرید نقد آن را به برخی از افراد نخواهد داد. با استفاده از خدمات خرید اقساطی خودرو از شرکت‎‌های ارائه دهنده‌‎ی این خدمات، می‌توان با بودجه‌‎ی کمتر و شرایط آسان‎‌تری، تنها از طریق پرداخت ۵۰ درصد مبلغ کل خودرو به خرید اقساطی‌ هایما اس 5 پرداخت.

  • خرید اقساطی خودرو جک اس 5

image_1641129037

خودروی جک اس 5 که یکی دیگر از خودرو‌های لوکس داخلی است توسط کارخانه کرمان موتور به بازار فروش عرضه می‌شود. قیمت این خودرو نیز در طی گرانی‌‎‌های اخیر تحت تأثیر قرار گرفته و با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو شده است، به گونه‌‎ای که خرید نقد این محصول از طرفداران چندان بالایی بهره‌‎مند نیست. این درحالی است که با ایجاد شرایطی مناسب جهت خرید اقساطی جک اس 5 علاقه‎‌مندان به این خودرو می‌توانند با پرداخت مبلغ پیش پرداخت تعیین شده و مطالعه‌‎ی دقیق شرایط اقساط شرکت مدنظر، این خودور را به راحتی تهیه فرمایند.

نکاتی در خصوص خرید اقساطی خودرو‌های لوکس ایرانی

در خصوص خرید اقساطی خودرو از شرکت‌های ارائه‌دهنده‌‎ی این خدمات نکات حائز اهمیتی مطرح می‌شود که با درنظر گرفتن این نکات می‌توان میزان موفقیت این خرید را افزایش داده و از ایجاد ضرر‌های مالی عمده و پشیمانی پس از خرید جلوگیری به عمل آورد.

  • خرید از شرکت‌‎‌های مورد اطمینان

جهت خرید اقساطی خودرو حتماً به سراغ شرکت‌‎‌های معتبری که دارای مجوز‌های لازم از سوی مراکز مربوطه هستند بروید تا از قانونی بودن روال خرید اطمینان خاطر داشته و از دردسر‌هایی که متأسفانه در طی کلاهبرداری‎‌ها حاصل می‌شود، جلوگیری به عمل آورده باشید.

  • برنامه‌ریزی برای پرداخت اقساط

169286610

توجه کنید که پس از پرداخت پیش پرداخت، تا پایان پرداخت اقساط تنها سه دانگ از خودرو به نام شما بوده و درصورت عدم پرداخت برخی از اقساط، نمی‌‎توانید سه دانگ بعدی را دریافت نمایید. پس حتماً قبل از اقدام به خرید و یا حتی انتخاب خودوری خود میزان بودجه‌‎ای که در طی این اقساط می‌توانید پرداخت نمایید را مشخص نمایید تا با نظم بیشتری کلیه‌‎ی اقساط را پرداخت کرده و از این نظر دچار مشکل نشوید. استفاده از کمک مشاوران شرکت‌‎‌ها در این امر برای به حداقل رساندن دردسر‌های خرید خودرو خوب است که با افراد مطلع در این حوزه از جمله کارشناسان خود شرکت‌‎‌های خرید اقساطی خودرو و یا وکیل مدنظر خود مشورت نمایید تا با آگاهی هرچه تمام‌‎تر در این مسیر پیش رفته و در نهایت از خرید خود رضایت بالاتری را کسب نمایید.

درصورت تمایل به خرید اقساطی خودرو‌‎ می‌توانید به وبسایت شرکت آرشا خودرو ارائه دهنده‌‎ی انواع و اقسام خودور‌های ایرانی و خارجی با شرایط اقساطی، مراجعه نمایید. این شرکت به همراه همکاری با کادری مجرب در تحقق اهداف و رویای دست‌یابی به خودرو‌های مورد علاقه‌‎ی شما توانسته گامی مؤثر بردارد. برای ارتباط با شرکت آرشا خودرو می‌توانید از آدرس www.arshakhodro.com استفاده نمایید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی