|

بهینه سازی و توسعه کسب و کار خود را به ما بسپارید

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن رابسانا با سالها تجربه در ایجاد، توسعه و بهینه سازی وب سایت های آنلاین سرویس های متنوعی را طراحی کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

با محصولات و خدمات رابسانا کسب و کار آنلاین خود را شروع یا شکوفا نمایید

image_1641041038

یکی از مهم ترین بخش های توسعه هر کسب و کار، مدیریت و توسعه آن در فضای آنلاین می باشد. بر اساس تحقیقات صورت گرفته، حضور در محیط آنلاین می تواند فروش محصولات و جذب مشتری را به میزان بسیار زیادی افزایش دهد. به همین دلیل، کسب و کارها با اخذ تصمیمات و رویکردهای مختلف سعی در استفاده حداکثری از این فضا و رقابت با سایر کسب و کارها را دارند.

خلاقیت و تخصص، دو عنصر حیاتی در افزایش شهرت و جذب مشتری می باشد.به همین دلیل نیز کسب و کارها با ارائه محصولات و خدمات خود به صورت منحصر به فرد و بهبود نواقص موجود سغی می کنند تا توجه مشتری را به برند خود جلب کنند.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کسب و کارها با آن روبرو هستند، نداشتن دانش و تخصص کافی است که مانع رشد و توسعه موثر در فضای آنلاین می باشد.

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن رابسانا جهت رفاه حال مدیران مشاغل،خدمات منحصر به فردی را جهت بهبودکیفیت و افزایش مشتری در نظر گرفته است.

تمامی مشاغلی که تصمیم دارند فروش آنلاین خود را افزایش دهند، می توانند با استفاده از خدمات ویژه شرکت رابسانا سهم بیشتری از بازارهای آنلاین را بدست بیاورند.

در ادامه جهت آشنایی با خدمات رابسانا، برخی از آنها را به صورت مختصر شرح خواهیم داد.

رابسانا

وب مستری:

این دسته، یکی از بخش هایی می باشد که شرکت رابسانا جهت معرفی محصولات، خدمات و جذب کاربر در نظر گرفته است.

این دسته شامل بخش هایی است که تاثیر بسیار زیادی در افزایش شهرت برند شما دارد که باعث می شود تا بازدید کننده به بهترین شیوه، اهداف، سوابق و دلیل برتری شما نسبت به رقبا را درک کند.

سئو و بهینه سازی سایت:

یکی از مهم ترین عوامل افزایش شهرت و جلب مشتری، بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو) می باشد. با سئوی موثر و مناسب می توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو قرار می گیرد. این امر باعث شده است که سئو به یکی از مهم ترین و حیاتی ترین رویکردها در معرفی برندها تبدیل شود. هر موتور جستجویی دارای قوانینی منحصر به فرد جهت رتبه بندی وب سایت است. به همین دلیل، اطلاع از قوانین موتورهای جستجوی مختلف و بهینه سازی وب سایت بر اساس قوانین به یک امر تخصصی بدل گشته است.شرکت طراحی وب سایت و اپلیکیشن رابسانا با همکاری متخصصان حرفه‌ای میتواند وب سایت شما را در مدت زمان بسیار کوتاهی به گونه‌ای مورد بهینه سازی قرار دهد تا در صفحه اول تمام موتورهای جستجو قرار گیرد.

تبلیغات کلیکی گوگل:

یکی از هوشمندانه ترین و به صرفه ترین راه ها برای معرفی برند و محصولات خود، تبلیغات کلیکی گوگل(AdWords) می باشد. یکی از مزایای این سرویس این است که هزینه تبلیغ پس از کلیک بر روی آن توسط کاربر از حساب شما کسر می شود. علاوه بر آن، هزینه تبلیغات کلیکی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.

یکی دیگر از قابلیت های این سرویس، هدف قراردادن مناسب ترین افراد می باشد. به این صورت که، تبلیغ شما فقط برای افرادی نمایش داده می شود که یکی از کلمات مورد نظر شما را در موتور جستجوی گوگل وارد کرده باشند. سپس، گوگل وب سایت شما را در بالای سایر وب سایت ها قرار داده و به کاربر پیشنهاد می کند تا از آن بازدید کند.

تبلیغات:

یکی دیگر از روش های افزایش مخاطب و بازدید کننده، تبلیغ در وب سایت های معتبر و پربازدید می باشد. این دسته از وب سایت ها بر اساس نوع کسب و کار، محصولات و خدمات شما مشخص می شوند که ممکن است ایرانی یا خارجی باشند. مهم ترین نکته‌ای که در رابطه با این روش از تبلیغات وجود دارد این است که باید معتبرترین وب سایت ها شناسایی و انتخاب شوند تا بهترین بازدهی ممکن به دست آید. همچنین، با انتخاب وب سایت های معتبر و دریافت بک لینک نیز می توانید اعتبار برند و دامنه خود را افزایش دهید.

تولید و بازاریابی محتوا:

اصلی ترین بخش در معرفی محصولات و خدمات هر کسب و کاری، تولید و بازاریابی محتوای مرتبط می باشد. علاوه بر آن، لحن گفتار و چارچوب مطالب شما بیانگر رویکرد کسب و کار شما می باشد. این موارد، باعث شده است تا تولید و بازاریابی محتوا امری حساس و ظریف محسوب شود. به همین دلیل، شرکت رابسانا سرویس تولید و بازاریابی محتوا را جهت معرفی هرچه بهتر کسب و کارها در فضای آنلاین راه اندازی کرده است.

کارشناسان رابسانا با مطالعه دقیق محصولات و خدمات شما، بهترین شیوه و بیان را جهت معرفی آنها در نظر می گیرند تا مخاطب به راحتی قابلیت ها و مزایای محصولات و خدمات شما را درک کند. علاوه بر معرفی محصولات و خدمات، می توانید مطالب و محتوای سایر بخش های وب سایت خود را با همکاری کارشناسان رابسانا به بهترین نحو تدوین کنید.

همچنین، میزان ارتباط و تناسب محتوا با محصول یا سرویس یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش رتبه در موتورهای جستجو می باشد. به همین دلیل است که تولید و بازاریابی محتوا به مهمترین بخش از معرفی کسب و کار تبدیل شده است و شرکت های بین المللی با وسواس و دقت زیادی محتوای مربوط به محصولات خود را منتشر می کنند تا بتوانند به اصلی ترین هدف خود که جلب اعتماد بازدید کننده است، دست یابند.

آزمون های کنترل کیفیت(ًQC):

شرکت رابسانا با طراحی آزمون های مختلف، اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما از نظر فنی کاملاً سالم ، از نظر امنیتی کاملا ایمن و رابط کاربری آن نیز به صورتی حرفه‌ای و کاربر پسند باشد. برخی از آزمون ها را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

آزمون های بررسی امنیت  یا  Security test :

image_1641040905

اطمینان از امنیت اطلاعات موجود در پایگاه داده وب سایت مانند اطلاعات شخصی کاربران، اطلاعات محرمانه مربوط به کسب و کار، رمزهای عبور جهت دریافت دسترسی به تنظیمات وب سایت و غیره به یکی از دغدغه ها ونگرانی های مدیران وبسایت ها تبدیل شده است.

مخصوصاً، لو رفتن اطلاعات شخصی کاربران که معمولاً شامل نام کاربری، رمز عبور، ایمیل، اطلاعات حساب بانکی و غیره است، یکی از اهداف مورد علاقه هکرها می باشد. زیرا در دنیای امروز این اطلاعات بسیار ارزشمند بوده و می تواند باعث شود که هرکدام از کاربران به یک هدف بالقوه جهت سواستفاده تبدیل شود.

از همین رو، شرکت رابسانا با طراحی آزمون های امنیتی گوناگون، اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما از امنیت بالایی برخوردار باشد و هیچگونه راهی جهت نفوذ هکرها یا مهاجمان سایبری به اطلاعات محرمانه وجود نداشته باشد.

با مشاهده بخش آزمون های امنیتی در وبسایت رابسانا می توانید با انواع و روش های مختلف تست امنیت وب سایت به طور کامل آشنا شوید.

آزمون استفاده پذیری یا Usability test:

این آزمون، به ارزیابی یک محصول یا وبسایت قبل از انتشار و یا حتی بعد از انتشار به صورت عمومی اشاره دارد.

این آزمون اطلاعات بسیار خوبی در خصوص نوع طراحی، میزان کاربر پسندی، رضایت و عملکرد محصولات ارائه می دهد که باعث می شود تمام ایرادات و نواقص را جهت ارائه یک تجربه کاربری شگفت انگیز متوجه شوید.

هرچه کاربران در وبسایت شما احساس راحتی و رضایت بیشتری داشته باشند، مدت زمانی بیشتری را در وب سایت شما صرف می کنند که باعث افزایش رتبه شما به صورت شگفت انگیز می شود و موتورهای جستجو وب سایت شما را به عنوان یک وبسایت کاربر پسند و کاربردی طبقه بندی می کنند.

اهمیت رابط و تجربه کاربری(UI/UX) به حدی است که جف بزوس، در سال اول آمازون،100 برابر بیشتر در رابط کاربری نسبت به تبلیغات سرمایه گذاری کرده بود و همانطور که میدانید، امروزه آمازون به یکی از بزرگترین شرکتهای جهان تبدیل شده است.

آزمون واکنش گرایی یا Responsibility Test:

یکی از مهم ترین قابلیت هایی که یک وب سایت باید داشته باشد، قابلیت واکنش گرایی یا استفاده پذیری است. زیرا، تقریباً 70% از کاربران با استفاده از گوشی هوشمند و یا تبلت خود به گشت و گذار در اینترنت می پردازند.

واکنش گرایی به قابلیت نمایش صحیح وب سایت در دستگاه های مختلف با صفحات نمایش گوناگون اشاره دارد. به همین دلیل است که وب سایت های واکنش گرا کاربران بیشتری را نسبت به سایر وب سایت ها جذب می کنند. همچنین، اهمیت آن به قدری بالاست که اگر وب سایت شما واکنش گرا نباشد، موتور جستجوی گوگل هیچ اهمیتی به آن نمی دهد و رتبه بسیار پایینی را به آن اختصاص می دهد.

بنابراین، می توانید با استفاده از آزمون واکنش گرایی اطمینان حاصل کنید وب سایت شما در تمام دستگاه ها با صفحات نمایش مختلف به خوبی نمایش داده می شود.

آزمون سرعت و کارایی Efficiency and Speed test:

بر اساس تحقیقات صورت گرفته، در صورتی که مدت زمان بارگذاری وب سایت شما بیش از 2 تا 3 ثانیه طول بکشد، کاربر از مشاهده وب سایت شما ناامید شده و آن را ترک می کند. ترک زود هنگام وبسایت، یکی از عواملی است که باعث دریافت نمره منفی از سوی الگوریتم های گوگل می شود.

بنابراین، باید مطمئن شوید که وب سایت شما در زمانی کمتر از 3 ثانیه بارگذاری می شود.علاوه بر اطمینان از سرعت مناسب، کارایی وب سایت نیز باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

اگر کاربر بتواند مطالب یا اقدامات مورد نظر خود در وب سایت شما را با سهولت انجام دهد، زمان بیشتری را در وب سایت شما سپری خواهد کرد و به احتمال زیاد به یک کاربر دائمی تبدیل خواهد شد.

برای انجام دادن این اقدامات باید به صورت دوره‌ای کدهای وب سایت خود را مورد بررسی قرار داده تا با بهینه سازی آنها از سرعت و کارایی وب سایت مطمئن شوید.

اگر از دانش فنی جهت بررسی و بهینه سازی کدها برخوردار نیستید، می توانید این امر را بر عهده کارشناسان رابسانا بگذارید تا در کمترین زمان اقدامات لازم را انجام دهند.

نتیجه گیری 

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن رابسانا با سالها تجربه در ایجاد، توسعه و بهینه سازی وب سایت های آنلاین سرویس های متنوعی را جهت افزایش شهرت برند، جلب اعتماد کاربران و اطمینان از عملکرد وب سایت طراحی کرده است. 

شما می توانید با بازدید از وب سایت رابسانا به صورت کامل با محصولات و خدمات طراحی شده آشنا شوید. همچنین، در صورت بروز هرگونه سوال نیز می توانید به صورت 24/7 از طریق گفتگوی آنلاین، تماس تلفنی، تیکت و غیره با کارشناسان بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کرده تا به سرعت نسبت به رفع ابهامات شما اقدامات مناسب صورت گیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی