|

(عکس) کیمیا حسینی بلاگر ایرانی که جزو 100 زن زیبای جهان انتخاب شده کیست؟

در رتبه بندی جدید TC Candler کیمیا حسینی دختر بلاگر ایرانی در فهرست 100 زن زیبایی جهان قرار گرفت

لینک کوتاه کپی شد

TC Candler طبق روال هر ساله‌اش لیست ۱۰۰ نفره‌ای از زیباترین زنان سال منتشر کرد و لیسا خواننده ۲۴ ساله گروه بلک پینک را به عنوان زیباترین زن سال معرفی کرد. در این لیست نام هنرمندان و چهره های مشهوری از کشور های مختلف وجود دارد که نام دو ایرانی نیز در این بین دیده میشود، کیمیا حسینی بلاگر و مدال ایرانی در رتبه ۲۱ و گلشیفته فراهانی در رتبه ۶۳ این لیست قرار دارند.

kimiahosseini.fan_2738814471889924790_49132298786

اما کیمیا حسینی کیست؟

کیمیا حسینی مدل زمینه های استایل و میکاپ است که در اینستاگرام حضور فعال او به چشم می خورد. او از چهره های زیبا و خاص و چشمانی به رنگ آبی برخوردار است که می توان این دارایی های خدادادی او را، اصلی ترین دلیلش برای ورود به دنیای مدلینگ دانست. چهره ی او را می توان به عنوان یکی از خاص ترین چهره های ایرانی به حساب آورد. وی از نظر قد و اندام نیز کاملا استاندارد های یک مدل را دارد و می توان گفت که او از همان ابتدا برای عرصه ی مدلینگ خلق شده است.

kimiya_hoseini_1619877305

تاریخ تولد او در شناسنامه اش، بیست و سومین روز مهر ماه ۱۳۸۰ ثبت گردیده و تهران، محل تولد او می باشد. خانواده ی پرجمعیتی ندارد و اولین فرزند یک خانواده ی چهار نفری است. هلیا، نام خواهر کوچک تر از اوست که از نظر چهره بسیار شبیه به یکدیگر می باشند. او و خانواده اش را می توان جزو خانواده هایی به حساب آورد که سطح مالی بالایی دارند و مسلما این قضیه در زندگی کیمیا حسینی، تاثیر فراوانی گذاشته است. او روزانه استوری های بسیاری از روتین های روزانه اش به اشتراک می گذارد و توانست در مدل زمان اندکی به مشهوریت برسد. او یکی از حرفه ای ترین های دنیای مدلینگ ایران می باشد.

kimiyacollection نام برند مانتویی است که او در چند ماه اخیر افتتاح کرده است و در آن مانتو های طراحی شده توسط خودش را به فروش می گذارد. خرید از این کالکشن تنها به صورت آنلاین صورت می پذیرد و آدرس پیج مخصوص به این برند، در قسمت بیو پیج اصلی کیمیا حسینی، به چشم می خورد. 

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    ماشاالله

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی