|

بهترین سالن زیبایی در پردیس (بورگ) خدمات میکروبلیدینگ ابرو و پاکسازی پوست ارایه می دهد!

میکروبلیدینگ روشی است که ادعا می کند ظاهر ابروهای شما را بهبود می بخشد در این روش پوست ناحیه ابرو بریده و رنگدانه در برش ها قرار می گیرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

کلینیک زیبایی BORG (بورگ) از سال ۲۰۱8 تاسیس شد و مهمترین سالن زیبایی در پردیس (شرق تهران)است. تکنیک های پیشگام زیبایی در این مرکز از بهترین متخصصان گرفته شده و برای افراد مشتاق ادغام شده است. برای  بانوانی که می خواهند زیبایی نهفته خود را به طور طبیعی، بدون ترس و بی عیب و نقص تعریف کنند.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو روشی است که ادعا می کند ظاهر ابروهای شما را بهبود می بخشد. میکروبلیدینگ ابرو توسط یک تکنسین آموزش دیده انجام می شود. مجوز داشتن بستگی به ایالت یا منطقه اى دارد که در آن کار میکنند.

این فرد با استفاده از یک ابزار مخصوص، ابروهای شما را با دقت ترسیم می کند. این روش شامل صدها ضربه کوچک و ریز است که بافتی شبیه موى  ابروى خود شما ایجاد می کند.

  میکروبلیدینگ ابرو  ۱۲-۱۸ ماه دوام دارد. میکروبلیدینگ پوست ناحیه ابرو را بریده و رنگدانه را در برش ها قرار می دهد. اگر قصد انجام دارید، چندین نکته باید در مورد نگهداری و مراقبت های پس از آن بدانید:

پوست شما پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو حساس خواهد شد و باید تا ۱۰ روز بعد،  از لمس یا خیس شدن محل زخم خودداری کنید.

سالن-زیبایی-بورگ-پردیس-تهران

مراقبت پوستى بعد از میکروبلیدینگ ابرو درسالن زیبایی بورگ پردیس:

مراقبت از میکروبلیدینگ ابرو در پردیس تقریبا مشابه مراقبت از خالکوبی است. رنگدانه بلافاصله پس از میکروبلیدینگ ابرو کاملاً تیره به نظر می رسد. و پوست زیر آن قرمز می شود. حدود دو ساعت پس از میکروبلیدینگ ابرو، باید یک سواب پنبه مرطوب. آغشته به آب استریل یا آب مقطر را روی محل مورد نظر قرار دهید.

با این کار رنگ اضافی روی ابروها از بین می رود و همچنین ناحیه را استریل نگه می دارد. بین ۷ تا ۱۴ روز طول می کشد تا پوست بهبود بیاید. و رنگدانه محو شود و سایه اصلى نمایان شود.

3-2-600x599

برای مراقبت صحیح از پوست بعد از میکروبلیدینگ ابرو  این مراحل را دنبال کنید:

از خیس کردن ناحیه تا ۱۰ روز خودداری کنید. که شامل خشک نگه داشتن صورت در هنگام دوش گرفتن هم میشود.  

حداقل یک هفته آرایش نکنید. به این دلیل که رنگدانه ها هنوز در برش های کم عمق پوست شما قرار دارند.   

از دستکارى یا کشیدن یا خارش ناحیه ابرو خودداری کنید. 

تا زمانی که ناحیه به طور کامل بهبود پیدا نکرده است. از سونا ، شنا و تعریق زیاد خودداری کنید. 

موهای خود را از خط ابرو دور نگه دارید.  

هر کرم دارویی یا بالم درمانی که به شما داده اند را طبق دستور استفاده کنید.

از پاکسازی پوست در ایام میکروبلیدینگ خودداری کنید

نکات نگهدارى میکروبلیدینگ ابرو (پردیس شرق تهران):

اکثر میکروبلید کار ها در شرق تهران و پردیس توصیه می کنند. حداقل یکبار در سال “شارژ ” ابروهای خود را انجام دهید. شارژ یعنى اضافه کردن مجدد رنگدانه به طرح ابروهایی است که قبلاً داشته اید. 

استفاده از کرم ضد آفتاب در ناحیه میکروبلید از محو شدن آن جلوگیری می کند. مانند خالکوبی ابرو: فیبروز ابرو و هاشور ابرو قیمت دائمی است اما محو می شود.

در میکروبلیدینگ به روش فیبروز به دلیل اینکه از رنگدانه به مقدار کم استفاده میشود. ممکن است محو شدن با سرعت بیشتری نسبت به خالکوبی و هاشو و یا فیبروز ابرو روی دهد.

دو سال پس از میکروبلید اولیه، به احتمال زیاد دوباره باید این روش را به طور کامل تکرار کنید.

عوارض احتمالی فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

7 (1)

عفونت های پوستی به دلیل تحریک یا واکنش آلرژیک رنگدانه از عوارض احتمالی میکروبلید و هاشور ابرو ست. طبیعی است که در طول انجام کار کمی درد و ناراحتی داشته باشید. و ممکن است بعداً کمى احساس سوزش کنید.

اما داشتن درد شدید طبیعى نیست! به ناحیه اى که میکروبلید کرده اید  دقت زیادی داشته باشید. تا ببینید پف کرده یا برجسته شده است یا خیر. هرگونه ترشح زرد رنگ یا قرمزی بیش از حد می تواند نشانه شروع عفونت باشد.

اگر ناحیه متورم شد و بعد از دو هفته چرک مشاهده کردید، باید فوراً به پزشک مراجعه کنید. اگر عفونت در ناحیه ابرو به خون شما برسد، نگران کننده است. زیرا این ناحیه بسیار نزدیک چشم و مغز شما است. در صورت عفونت ناشی از میکروبلید، نیاز به درمان فوری با آنتی بیوتیک ها دارید.

هاشور ابرو و میکروبلیدینگ در خانم های باردار

افرادی که باردار هستند یا پیوند اعضا انجام داده اند، باید به طور کلی از میکروبلید اجتناب کنند. در صورت ابتلا به بیماری کبدی یا بیماری ویروسی مانند هپاتیت، باید احتیاط کنید.

مهمترین کاری که می توان برای جلوگیری از عفونت میکروبلید انجام داد. اینست که قبل از انجام کار، از قانونى بودن و مجوز داشتن مرکز زیبایى اطمینان حاصل کنید!!!!!!

استریلیزه در میکروبلیدینگ ابرو در سالن زیبایی بورگ پردیس 

ابزاری که برای روش میکروبلیدینگ استفاده می شود همیشه باید یکبار مصرف و استریل باشد. اگر تکنسین و میکروبلید کار در پردیس شرق تهران زمان انجام کار، سوزن باز شده و غیر استریل استفاده کرد. خیالتان راحت باشد که باید بلند شوید و بروید! 

در حالی که میکروبلید یا فیبروز ابرو و هاشور ابرو. به طور کلی به عنوان سایر اشکال خالکوبی ِایمن تلقی می شود. اما تحقیقات پزشکی یا مطالعات بالینی کمی برای اثبات این امر وجود دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی