|

معلمان غیرانتفاعی‌ها منتظر خبرهای خوش باشند

رئیس کمیسیون آموزش با اشاره به مطالبات معلمان غیرانتفاعی به عنوان یکی از گروه‌های غیررسمی آموزش و پرورش گفت: کمیسیون به آنان توجه دارد.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا منادی در حاشیه بازدید مراکز علمی و پژوهشی گیلان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به فعالیت کمیسیون آموزش و تحقیقات در حوزه مطالبات فرهنگیان و دانشگاهیان اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های مهم کمیسیون آموزش و تحقیقات تصویب به رتبه‌بندی فرهنگیان بود که بعد از سال‌ها در مجلس یازدهم به تصویب رسید.

به گزارش «شایانیوز»، وی با اشاره به اهمیت فعالیت‌های دانش بنیان در پیشرفت کشور افزود: با توجه به پیشینه فرهنگی استان گیلان انتظار می‌رود تا فعالیت شرکت‌های دانش بنیان بیش از این باشد لذا وجود هفتاد و یک شرکت دانش بنیان برای استانی با این پیشینه تاریخی، علمی و فرهنگی قابل قبول نیست.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره مطالبات فرهنگیان و معلمان غیر رسمی آموزش و پرورش گفت: تعیین تکلیف معلمان غیر رسمی آموزش و پرورش در دستور کار کمیسیون آموزش قرار دارد.

منادی با اشاره به مطالبات معلمان غیرانتفاعی به عنوان یکی از گروه‌های غیر رسمی همکار آموزش و پرورش بیان کرد: تعیین تکلیف معلمان غیرانتفاعی نیز از موضوعات مهمی است که کمیسیون آموزش و تحقیقات به آن توجه داشته و به آن می‌پردازد و غیرانتفاعی‌ها با قانون جدید خبرهای خوبی خواهند شنید.  

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی