|

خبر خوش قالیباف در مورد رتبه بندی معلمان چه بود؟

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس مجلس شورای اسلامی زمان تصویب طرح رتبه بندی معلمان در مجلس را اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

رئیس مجلس شورای اسلامی در صومعه سرا گفت طرح رتبه بندی معلمان در دستور کار مجلس قرار گرفته و تا یک ماه آینده تصویب خواهد شد. گفتنی است، با تصویب این قانون معلم از حیث مهارت‌ها، توانمندی‌ها و دانشی که دارد، ارزیابی و رتبه بندی می‌شود.

به گزارش «شایانیوز»، بر اساس این لایحه هر فردی که پست معلمی در کشور دارد، رتبه بندی می‌شود به طوریکه معلمان در 5 رتبه با نام و عنوان «معلم» به دلیل شأن بالای کلمه معلم، این رتبه بندی انجام خواهد شد و معلمان در 5 گروه با نام‌های معلم پایه، معلم ارشد، معلم خبره، معلم سرآمد و استاد معلم رتبه بندی می‌شوند.

همچنین منادی از نمایندگان مجلس گفت: آیین نامه ارزیابی معلمان و تعیین رتبه آن‌ها نیز توسط دولت تهیه و اجرایی خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

  • مجاهد ارسالی در

    اون بالا نشستید میگید لنگش کن نمیشه با این حقوق گوشی بخری ، شارژ.بنزین ماشین هر روز برو مدرسه. پول لباس . اجاره خونه. کو حق مسکن. خرج زندگی .میوه که اسمشو نیار.قسطها الی ماشاالله .خرج مدرسه بچه ها . ده سال با بنزین آزاد روزی 140 کیلومتر رفت وبرگشت و گذر از یک گردنه پر پیچ و خم با مدرک فوق لیسانس . اینقدر ظلم به معلم شده که حتی اگه حقوق استاد تمام هم تصویب کنید دیگه جبران نمیشه.یه روزهای نظرم درباره معلم این شعر بود معلم شمع جانهای معلم... . معلم نور تن های معلم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی