|

قیمت دلار امروز پنجشنبه ۱۱ اسفند

دلار امروز چند؟ سفری که در بازار ارز تاثیر گذار است!

امروز پنجشنبه 11 اسفند 1401 قیمت دلار توافقی حدود ۵۲ هزار تومان اعلام شد. یعنی نسبت به روز گذشته افتی ۵۰۰ تومانی داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- امروز پنجشنبه 11 اسفند 1401 قیمت دلار توافقی حدود ۵۲ هزار تومان اعلام شد. بر این اساس قیمت دلار توافقی نسبت به روز گذشته که ۵۲ هزار و ۵۰۰ تومان دست به دست میشد افتی ۵۰۰ تومانی داشته است.

همزمان قیمت دلار امروز براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۴ هزار و ۶۰۰ تومان است. این ارز به‌اسم ارز خدماتی معروف است و نسبت به دیروز قیمت دلار خدماتی ۸۰۰ تومان ارتقا پیدا کرده است.

تغییر قیمت دلار

انواع دلار

دیروز

امروز

دلار مرکز مبادله ارز و طلا43 هزار و 800 تومان44 هزار و 600 تومان
دلار توافقی52 هزار و 500 تومان52 هزار تومان

بازار دلار در انتظار  گروسی 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از اقتصاد نیوز، در شرایط فعلی همه نگاه ها به سفر گروسی به تهران است. فعالان بازار باور دارند این سفر برای بازار ارز و سکه اهمیت زیادی دارد. طبق خبر های منتشر شده قرار است که رافائل گروسی روز جمعه به تهران سفر کند.

بخشی از معامله گران می گویند این سفر احتمالا بر روی نرخ دلار اثر کاهشی بگذارد با این حال عده ای دیگر از بازیگران ارزی معتقدند که در شرایط فعلی چیزی که مهم است نتیجه سفر است نه خود سفر.

اهمیت درهم برای دلار 

شب گذشته برخی از معامله گران مدعی بودند  نرخ دلار دوباره نزولی شد. تحلیلگران بازار معتقدند در صورتی که نرخ درهم امروز دوباره نزولی شود این امر می تواند موجب تداوم افت دلار شود. با این حال برخی دیگر می گفتند با توجه به نشست شورای حکام ممکن است بازار شاهد تقاضای احتیاطی باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی