|

جمع آوری معتادان متجاهر در البرز با جدیت

با استفاده از تمام امکانات ساماندهی و جمع آوری معتادان متجاهر با جدیت دنبال شود.

لینک کوتاه کپی شد

مجتبی عبداللهی استاندار البرز در جلسه قرارگاه اجتماعی استان که روز پنجشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت ایام عزاداری شهادت امام حسین (ع)، و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با مواد مخدر، افزود: ۳ هزار و ۸۰۰ تن در مبارزه با مواد مخدر به درجه رفیع شهادت رسیدند و در این راستا ۱۳ هزار نفر نیز جانباز هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر، عبداللهی گفت: از این تعداد ۳۵ تن شهید و ۱۵ تن جانباز به استان البرز تعلق دارند.

وی ادامه داد: همواره باید قدردان جانفشانی‌های این شهدا و ایثارگران گرانقدر و خانواده‌های ارجمندشان باشیم.

عبداللهی گفت: با توجه به اینکه اردوگاه‌های ماده ۱۶ در استان راه اندازی شده اند و همچنین با پیگیری‌های ویژه درصدد افزایش آنها هستیم، ضرورت دارد که طی طرح‌های جهادی نسبت به جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر اقدام شود.

وی با اشاره به جایگاه مساجد و تأثیر این اماکن مقدس در پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: باید جایگاه مساجد احیا شود و مأمنی برای مؤمنان باشد.

استاندار البرز گفت: باید تدابیری اتخاذ شود که درب مساجد از اذان صبح تا بعد از نماز مغرب و عشاء در استان باز باشند و خادمان مساجد فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: این امر همراهی و هماهنگی دستگاه‌ها و نهادهای متولّی حوزه مسجد را می‌طلبد.

عبداللهی اعلام کرد: میز خدمت هفته آینده تحت عنوان چهارشنبه جهادی در شهرک ابریشم و مسکن مهر ابریشم در شهرستان چهارباغ برگزار می‌شود.

در این جلسه با حضور استاندار البرز از خانواده محترم شهدای مواد مخدر شهیدان غلامعلی رستمی، پویا اشکانی، شعبانعلی بذرپاش قدردانی شد.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی