|

احتمال بازی برای مسی چقدر بالاست؟!

مسی با تیم ملی به بولیوی سفر خواهد کرد. او امروز به شکل خاصی تمرین کرد و هنوز 48 ساعت تا بازی با بولیوی باقی مانده است.

لینک کوتاه کپی شد

لیونل مسی، کاپیتان و ستاره بزرگ تیم ملی آرژانتین، در بازی مقابل اکوادور در اواخر مسابقه تعویض شد تا شایعات درباره مصدومیت او اوج بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، آرژانتین با تک‌گل مسی موفق شد اکوادور را شکست بدهد، ولی در اواخر مسابقه از ناراحتی در عضله پایش شکایت داشت و توسط لیونل اسکالونی تعویض شد. سرمربی آرژانتین در پایان مسابقه گفت نمی‌داند مسی به بازی بعدی با بولیوی می‌رسد یا نه و باید منتظر بررسی‌های بیشتر بود.

سرمربی آرژانتین امروز در یک نشست خبری در آستانه بازی با بولیوی گفت: "مسی با تیم ملی به بولیوی سفر خواهد کرد. او امروز به شکل خاصی تمرین کرد و هنوز 48 ساعت تا بازی با بولیوی باقی مانده است. ما فردا بر اساس آنچه از لئو خواهیم دید تصمیم می‌گیریم که او بازی می‌کند یا نه، ولی ما امیدواریم لئو را در زمین داشته باشیم".

اسکالونی در ادامه گفت: "مسی و رومرو در تمرین حضور داشتند و آرژانتین شرایط خوبی دارد. ما هیچ مصدومی نداریم و تا یکی دو ساعت دیگر به بولیوی پرواز خواهیم کرد تا با شرایط ارتفاع بالای لاپاز، پایتخت آن کشور، عادت کنیم".

سرمربی آلبی‌سلسته در ادامه گفت آرژانتین هیچ‌گاه اهل بهانه‌گیری نبوده و به جای بهانه گرفتن از ارتفاع بالای شهر لاپاز با قدرت به میدان می‌رود. او گفت: "ما اهل بهانه گرفتن نیستیم و تحت هر شرایطی در بولیوی بازی خواهیم کرد. شکایت کردن از ارتفاع بالا کار ما نیست. همه تیم‌ها آنجا بازی می‌کنند و ما برای پیروزی به لاپاز می‌رویم".

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی