|

ترکیب رسمی پرسپولیس برای بازی با ذوب آهن جمعه ۳ دی

پرسپولیس از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش <<شایانیوز>>؛ پرسپولیس بعد از برتری قاطع مقابل ویستاتوربین در جام حذفی، اکنون در استادیوم آزادی برابر ذوب آهن قرار خواهد گرفت. تیمی که آخرین شکست خانگی پرسپولیس را رقم زده بود.

سرمربی پرسپولیس که برای دیدار جام حذفی تغییراتی در ترکیب تیمش شکل داده بود، اکنون بار دیگر با ایجاد تغییراتی تیمش را برای این جدال مهیا کرده است.

غیبت ادامه‌دار بوژیدار رادوشوویچ که راهی کشورش شده، فرصت مناسبی نصیب حامد لک کرده تا بدون رقیب در  جدال هم درون دروازه سرخ‌ها حاضر شود و باسد دید برابر ذوب چه عملکردی نصیب خود خواهد کرد.

در خط دفاعی سرخ‌ها با بازگشت کاپیتان سیدجلال حسینی برابر حریف حاضر خواهند شد. مدافع باتجربه پرسپولیس در کنار خود علی نعمتی را خواهد داشت تا فرشاد فرجی و علیرضا ابراهیمی نیمکت‌نشین شوند. در سمت چپ دفاعی علی شجاعی مزد نمایش موفق خود طی دیدارهای اخیر را با حضور دوباره در ترکیب اصلی دریافت کرد و برابر ذوب آهن نیز فیکس شده است. در سمت راست هم مهدی شیری که در دیدارهای اخیر نمایش قابل قبولی داشته، بار دیگر در ترکیب اصلی حاضر شده است.

برای خط میانی نیز این تیم شاهد تغییراتی نسبت به جدال قبلی خود است. محمد شریفی نیز همانند بازی قبلی در ترکیب اصلی حاضر است. هافبک دفاعی جوان و جنوبی سرخ‌ها که در بازی قبلی نیز موفق به گلزنی شده، در اتفاقی جالب توانسته اینبار هم کمال کامیابی‌نیا و رضا اسدی را نیمکت نشین کند و در کنار میلاد سرلک برای این بازی فرصت را از یحیی گل‌محمدی دریافت کند.

وحید امیری و سیامک نعمتی و میلاد سرلک دیگر نفرات خط میانی پرسپولیس برای این بازی خواهند بود. امیری در بازی قبل از سوی یحیی گل‌محمدی با مجوز استراحت مواجه شده ب و در بازگشت دوباره به ترکیب، جای احسان پهلوان را گرفت.

امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر مهاجمان پرسپولیس در این بازی هستند و باید دید قادر به سود بردن از تجربه خود برای تسلیم کردن خط دفاعی و دروازه حریف خواهند بود یا خیر. آل کثیر در بازی قبل این تیم، ستاره تیمش با ثبت دو پاس گل و یک گل بود و با آمادگی روحی بالا مهیای جدال با ذوب آهن شده است.

ترکیب رسمی پرسپولیس

حامد لک

سیدجلال حسینی

علی نعمتی

مهدی شیری

علی شجاعی

محمد شریفی

میلاد سرلک

سیامک نعمتی

وحید امیری

عیسی آل‌کثیر

امید عالیشاه

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی