|

ثبت نام ازمون استخدامی شرکتهای خصوصی + مراحل

برای ثبت نام پس از ورود به سایت آزمون اختصاصی شرکت های خصوصی باید از منوی ثبت نام وارد شوید و اطلاعات خود را وارد کنید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ازمون استخدامی شرکتهای خصوصی به زودی برگزار می شود. برای ثبت نام در ازمون استخدامی شرکتهای خصوصی اینجا کلیکی کنید.

به گزارش شایانیوز برای ثبت نام پس از ورود به سایت آزمون اختصاصی شرکت های خصوصی باید از منوی ثبت نام وارد شوید و اطلاعات خود را وارد کنید.

ثبت نام ازمون استخدامی شرکتهای خصوصی + مراحل

در مرحله بعدی اطلاعات را کامل وارد کنید.

ثبت نام ازمون استخدامی شرکتهای خصوصی + مراحل

ازمون استخدامی شرکتهای خصوصی کی برگزار می شود؟

دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از شروع ثبت‌نام چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی خبر داد و درباره شرایط شرکت در این آزمون و رسته‌های شغلی آن توضیح داد.

به گزارش ایلنا، محمدحسین قمری دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی در حاشیه دومین مجمع هماهنگی سال ۱۳۹۹ در مرکز همایش‌های صدا و سیما با اعلام آغاز ثبت‌نام این آزمون به مدت ۲ هفته گفت: داوطلبان متقاضی می‌توانند از امروز ۲۱ تیرماه، در آزمون استخدام بخش خصوصی که حدود ۱۸۵۰۰ موقعیت شغلی در بیش از ۲۴۰۰ شرکت و سازمان دانش بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی برگزار می‌شود، ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه تنها شرط لازم برای داوطلبان در این آزمون شرط سنی بالای ۱۵ سال است، افزود: داوطلبان می‌توانند در ۹ دسته شغلی با ۲۶۴ عنوان شغلی به رقابت پرداخته و براساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا ۲ دسته شغلی ثبت‌نام کرده و از فرصت استخدام در یکی از ۲۴۰۰ شرکت بخش خصوصی بهره‌مند شوند.

برای ثبت نام اینجا کلیلک کنید

دبیر چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی با اشاره به اینکه دسته‌های شغلی این آزمون عبارتنداز «مالی، اداری و حقوقی»، «مهندسی، فنی و اجرایی»، «هنر، رسانه و آموزش»، «مدیریتی»، «کارشناسی و ارائه خدمات»، «سلامت»، بازاریابی و فروش» و «فناوری اطلاعات»، تصریح کرد: نکته ویژه این آزمون اعلام نیاز برخی سازمان‌ها و شرکت‌ها به دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی برای جذب بیش از ۱۰۰۰ نیرو به‌طور جداگانه در موقعیت‌های جداگانه در موقعیت‌های مختلف است.

ثبت نام ازمون استخدامی شرکتهای خصوصی + مراحل

از جمله این سازمان‌ها، سازمان صدا و سیما با اعلام نیاز ۱۰ هزار نیرو، گروه صنعتی فولاد هیربد با اعلام نیاز ۳۰۰۰ نیرو، شرکت مهندسی کیان ترابر، ذوب فولاد امید آریان، مجموعه فروشگاه‌های رفاه، بیمه پاسارگاد، بیمه کارآفرین و تعدادی دیگر از شرکت‌ها و سازمان‌ها که اسامی کامل آن‌ها در دفترچه راهنمای چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی درج شده است.

قمری با بیان اینکه چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی به صورت سراسری در ۳۱ استان کشور برگزار و ثبت‌نام آن به صورت اینترنتی و از طریق سایت inre.ir انجام می‌شود، افزود: آزمون استخدام بخش خصوصی در ۲ مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول آن به‌صورت اینترنتی شامل آزمون‌های شخصیت شناسی، دانش و مهارت‌های عمومی و تخصصی هر شغل از طریق پاسخگویی به سوالات چند گزینه‌ای بوده و مرحله دوم آن در قالب مصاحبه حضوری با شرکت‌ها برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر درمورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود، استان‌های محل برگزاری آزمون و... دفترچه راهنمای آزمون را از inre.ir دریافت کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها